Beroun – Velim 1:3

Divizní Velim, která nastoupila v plné sestavě, začala aktivně. „Vlétli na nás, ale jejich tlak trval tak dvě minuty. Pak se to vyrovnalo a hrálo se nahoru, dolů. Oni měli možná optickou převahu,“ uvedl trenér Lacina. První půlhodina přinesla vcelku vyrovnaný fotbal. Pak ovšem došlo k nešťastnému střetnu. Velimský Tlučhoř se srazil s Kličkou a oba hráči střet odnesli ošklivým zraněním hlavy. Jak Klička, tak i Tlučhoř putovali následně do nemocnice. Zatímco Velim se s absencí svého hráče bez problémů vyrovnala, na hře Českého Lva – Unionu byla ztráta Kličky hodně vidět. „Byla to citelná ztráta. Radek umí zorganizovat hru,“ podotkl Lacina, který dodal, že kdyby se Klička nezranil, mohlo střetnutí pro Beroun dopadnout lépe.

Skóre se poprvé změnilo až ve 39. minutě, kdy velimský Snop z dálky přehodil berounského brankáře. Po změně stran již Velim dominovala. „Ve druhé půli nás přehrávali, ale i my jsme měli pár šancí,“ poznamenal Lacina. Velim se nakonec dostala do vedení 3:0. Berounští se dočkali gólu v závěru střetnutí, kdy se trefil po nepřímém kopu z hranice šestnáctky Horel. „Velim byla lepší a zasloužila vyhrát,“ dodal Lacina.

Branky: 85. Horel – 39. Snop, 61. Rössler, 78. Urban. Poločas: 1:0.

Beroun: Lacina (Hejcman) – Smetana, Klička (Michalík), Vlček, Novák Mil., Horel, Šíma, Dochtor M., Vopěnka, Krůta, Hájek.

Velim: Hlavatý (Václavík) – Mikluščák (Kohoutek), Antoš, Vítek, Billý – Vácha (Urban), Tlučhoř (Marek) , Vančura, Hruška (Rössler) – Snop, Lev.