Loděnice – Hřebeč 0:2

Úvod utkání vyzněl jasně pro hosty, kteří od úvodního hvizdu hráli aktivně a nikdo by se nemohl divit, kdyby v 5. minutě na ukazateli svítil stav 0:2. Jenže šanci Skalického skvěle zneškodnil Patejdl a ve 4. minutě hosté nedokázali ani natřikrát překonat loděnického brankáře. V 11. minutě se ukázal opět Patejdl, když pádem pod nohy sebral míč Machutovi. Teprve okolo dvacáté minuty se domácí hráči probrali. Mráz dvakrát vyzkoušel Moravce, který ale s jeho střelami neměl příliš starostí. Ve 24. minutě vyzkoušel Patejdla tvrdou střelou z dálky Štach. Domácí brankář míč jen vyrazil, první dorážku Machutovi ještě zlikvidoval i za cenu vlastního zranění, druhá už šla naštěstí pro domácí vedle. Loděnický brankář pak po ošetření utkání obětavě dochytal. Patejdl si pak připsal výtečné zákroky při střelách Skalického a Štacha. Ve 38. minutě konečně předvedli zelenobílí hezkou a rychlou akci, když Dostál uvolnil Herejta, který se ocitl sám před Moravcem. Loděnický střelec dokázal brankáře obstřelit, branku ale těsně minul. Ve 43. minutě se pak ocitl v největší domácí šanci Novák, který ovšem nastřelil hostujícího brankáře. Když už se zdálo, že obě mužstva půjdou do kabin za bezbrankového stavu, poslal Kott od postranní čáry centr před branku a míč k překvapení všech skončil v horním rohu domácí branky.

Druhou půli začali aktivněji domácí. Ve 47. minutě Dostál obešel několik protihráčů, ale místo střely z desítky hledal marně přihrávkou spoluhráče. Poté pálil těsně vedle branky Mráz a v 59. minutě odmítl vyrovnání Dostál, když Novák sebral na hranici pokutového území hostům míč, ale nejzkušenější domácí hráč sám před Moravcem poslal míč daleko vedle branky. V 61. minutě se celý loděnický tábor hněval na jinak dobře pískajícího rozhodčího Kinčla, když Herejtovo sólo zastavil stoper hostů v pokutovém území jen za cenu faulu, ale píšťalka arbitra zůstala němá. O čtyři minuty později Hřebeč pojistila vedení. Kovač poslal míč přímo na osamoceného Machutu, který dárkem nepohrdl a obloučkem přehodil Patejdla – 0:2. Tato branka na chvíli utlumila aktivitu domácího celku a v 73. minutě Patejdl zlikvidoval střelu Barance. V 80. minutě mohl ještě domácí vrátit do zápasu Dostál, tutovku ale neproměnil. Poté se jen utkání dohrávalo, až v nastavení přišla vydařená střela Mráze, kterou Moravec výborným zákrokem vytlačil na roh.

Loděnice: Patejdl - Frydrych, Kovač, J. Pospíšil, Baštář - Lukačovič (77. Paleček), Mráz, Miška, Dostál - Novák, Herejt (82. Bojko).