Libušín zápas zlomil až dvacet minut před koncem poté, co soupeř vyrovnal. Jenže Obradovič pro Libušín šťastně tečovanou ranou a Abrham po sólu vzápětí slepenými góly (69. a 71.) Baník uklidnili. „Libušín má velmi kvalitní tým, udělal na mě nejlepší dojem z týmů, co jsme zatím hráli. Přeji hráčům a vedení dobré výsledky, hráči jsou na tuto soutěž výborní,“ vysekl poklonu trenér Komárova Jiří Hausner.


Utkání pískal rozhodčí Zoufalý a jeho výkon se zdál zoufalý hostům, proti nimž pískl dvě penalty. Jednu v první půli se štěstí proměnil Sejtarija, když si brankář sáhl na míč, druhou v závěru za stavu 3:1 Obradovič. „Po deseti minutách došlo ke srážce našeho gólmana s útočníkem domácích. Náš brankář jel rychlou záchrannou službou do nemocnice, domácí kopali penaltu. Domácí tvrdili, že byla přísná. Ale co je pojem přísná penalta? Penalta buď je a nebo není. Všichni, kdo na zápase byli, vědí, že penalta nebyla. Jen pro upřesnění, sezona pro Suska skončila. Druhý gólman David Grunt měl horečky a nemohl s námi jet, proto zápas musel dochytat hráč z pole. Tento moment samozřejmě hodně ovlivnil další průběh zápasu,“ zlobil se trenér hostů. 


Dodejme, že kouč Komárova poslal do pole Adama Grunta a brankářské rukavice si navlékl Marek Hlavatý. „Je pravda, že první penalta po faulu na Sejtariju byla trochu přísná, ale pak hostům rozhodčí odpustil jasnou. A ta v závěru byla jasná také. I tak byl Komárov nejuplakanějším týmem, s jakým jsme hráli,“ komentoval dění vedoucí domácího týmu Petr Bartoš.


Komárov nepředvedl i přes prohru špatný výkon. „Vysoko bych ocenil jejich hru v poli, ne nadarmo přehráli špičkové celky I. A třídy. Kombinovali výborně, ale střelu měli jedinou a z té dali gól,“ dodal Bartoš. 


Na 1:1 vyrovnal Ladislav Kolář, ale domácí Libušín stačil přidat ještě tři góly a vyhrát. „Snažili jsme se držet krok, což se nám docela dařilo, ale vlastní gól na 2:1 a vzápětí další na 3:1 nás nepustily k tomu, abychom konec zápasu zdramatizovali. Chtěl bych pogratulovat Libušínu k vítězství, bylo zasloužené,“ řekl na závěr Jiří Hausner.