„K zápasu do Hradce jsme jeli s vědomím, že jedeme na hřiště vedoucího celku Fortuna ČFL. Zároveň jsme jeli s velkou touhou odtud přivézt nějaké body," prozradil vedoucí týmu Cábelíků Luboš Řehořek.

Na hřišti v Kuklenech, kde na jaře Olympie hraje, měli míč na kopačkách mírně navrch domácí, ale Králův Dvůr se nedal a připravil si vyloženější šance. „V první půli se hra přelévala z jedné strany na druhou. Větší gólové tutovky jsme měli my. Bouček v úvodu nastřelil tyč, Šlapák těsně minul branku. Hradec hrozil převážně centry do vápna na Bareše a Pitáka," vrátil se k první půli Řehořek.

Ilustrační foto
Kovařík věří, že Drozdov na své pozici již zůstane

„Jedno z nejtěžších utkání sezony. I přesto, že máme řadu zraněných, nakonec jsme dokázali zvítězit na penalty. V zápase jsme si vytvořili hlavně po standardkách dostatek příležitostí ke skórování. Ale tentokrát se bohužel střelecky nedařilo kapitánovi Karlu Pitákovi, a jelikož hosté v největší šanci nastřelili v úvodu tyč, dospěl duel do rozstřelu, který jsme s přehledem zvládli a získali plusový bod. Mrzí mě nesmyslné vyloučení Dubna po jeho zkratu, na několik zápasů o něho přijdeme," hodnotil zápas trenér Olympie Miloš Sazima.

Gólu se diváci sice nedočkali, ale o zábavu postaráno bylo. „V druhé půli byly šance na obou stranách, ale gól nepadl. Deset minut před koncem byl vyloučen hráč domácích Duben za kosu zezadu na pronikajícího Ježdíka. Poté byl rozhodčími vykázán náš trenér rozhodčími z lavičky na tribunu, kdy vběhl cca pět metrů do hřiště a dožadoval se jen vyloučení domácího hráče," popsal vykázání Jiřího Saboua z lavičky vedoucí Králova Dvora.

Bod navíc si po penaltách připsali domácí. „Šilhavý dal, Hell a Šlapák neuspěli," dodal Luboš Řehořek, který se již teď stejně jako hodně dalších těší na nadcházející derby s Hořovickem.

Vesnický fotbal v přímém TV přenosu! Doksy přivítaly Unhošť.
Doksy smutek přejde, svátek fotbalu se jim povedl. Slavila však Unhošť