Začali jste skvěle, když jste vedli ve třetí minutě. Uklidnil se tým? 
Utkání jsme začali tak, jak jsme si řekli. Za to musím kluky pochválit. Na polovině soupeře jsme chtěli hrát aktivní presink. Z toho pramenila první branka. Získali jsme balón na polovině soupeře a po kombinaci Petra Pipišky a Martina Štrougala se balon dostal k Marku Horelovi, ten si udělal z obránců soupeře slalomové tyče a vstřelil náš první gól. Ten gól byl důležitý pro další průběh utkání, protože se kluci uklidnili.


Byli jste lepším týmem, dá se s tím souhlasit?
S tím se nedá než souhlasit, tři body jsme si zasloužili, Hvozdnice nás zaskočila pouze Lukášem Třešňákem na stoperu. 


Scházel nějak Jirka Počta?
Jirka Počta měl výbornou formu v posledních utkáních, kdy góly střílel i připravoval. Na druhou stranu musím říci, že ho velmi dobře nahradil Lukáš Markvart a poté i David Soukup. Jsem rád, že se potvrdilo, že nemáme tým jen o jedenácti lidech.

Další KO ve své kariéře přidal v sobotu.
ON-LINE: Ptejte se bojovníka Jakuba Stelšovského


Do půle jste zvýšili na 2:0 Krůtou, stává se kanonýrem? 
Na 2:0 zvýšil Jakub Krůta po střele za hranicí vápna Marka Horela. Gólman Hvozdnice střelu vyrazil a Jakub pohotově zavěsil pod břevno. Jakub je skromný kluk, pracovitý, strašně platný hráč do pokutového území, tam je jeho síla. Dává důležité branky a skvěle se doplňuje s Markem Horelem. S tím slovem „kanonýr“ bych ještě chvíli počkal.


Dvacet minut před koncem rozhodl Ježek, byla to definitiva? 
Třetí gól jsme chtěli přidat dříve než v 75. minutě, šance jsme na to určitě měli, ale bohužel neproměnili. Tento gól utkání definitivně rozhodl.
V dresu soupeře nastupují exligisté Třešňák a Stracený. Hrál jste proti nim v minulosti? 
Proti Luďkovi Stracenému jsem odehrál několik zápasů, bohužel v sobotu nebyl čas na to si popovídat. Lukáš Třešňák je o čtrnáct let mladší, ten do ligy naskočil, když jsem v ní už nepůsobil.