Borec víkendu mohl být spokojený, ale jestlipak si hattricky nějak počítá? „Hattricky si nepočítám, jelikož je mezi nimi vždy taková pauza, že na ten předchozí zapomenu,“ směje se Petr Svoboda.


Béčko Králova Dvora podruhé za sebou vyhrálo. Někteří míní, že se na podzim začne projevovat šířka kádru, což může být pro tým výhoda. „Neřekl bych ale, že jsou ty dvě výhry díky šířce kádru. Mohli jsme v klidu bodovat v pěti jiných zápasech, ale pokaždé jsme bohužel předvedli desetiminutový výpadek, kdy jsme si nechali dát dva až tři góly a tím ztratili celý zápas,“ hledá příčinu útočně naladěný středopolař, který dodal: „Do Dalekých Dušníků jsme jeli posílení o nějaké kluky z áčka, ale doma proti Rožmitálu nastoupilo čisté béčko a konečně jsme předvedli hru bez zbytečných chyb a proměnili některé šance.“


Nula na bodovém kontě Cábelíků byla ale nezvykle dlouho. „Určitě jsme měli lehčí ponorku, ale po každé prohře kluci věřili, že se to musí další zápas zlomit. Já osobně jsem měl největší hrůzu z toho, že na podzim neuděláme ani bod, což se naštěstí nestalo,“ prozradil noční můru Svoboda.


Po šňůře proher by mohli Králodvorští navléknout několik vítězných korálků za sebou. „Poslední dva zápasy nás nakoply, ale v nejbližší době nás čekají silní soupeři jako jsou Loděnice a Hostomice. Určitě budeme doufat v další vítězství a body, ale jak to dopadne, to vážně netuším,“ zůstává na zemi Petr Svoboda.