Sláva! Volali příznivci Hořovicka na západě Čech, když skóre třetiligového zápasu v Domažlicích otevřel již ve třetí minutě hostující Jan Mojdl. Jenže radost příznivcům Hořovicka nevydržela dlouho, domácí brzy vyrovnali, poločasové skóre 1:1 dávalo hostům naději. Jenže pak přišlo několik ran, Nejprve o půli odstoupil zraněný bek Jan Bežó, potom pískl sudí Tomáš Grimm velmi přísnou penaltu a Domažlice šly do vedení. Poté ještě fauloval v úniku kapitán hostů Luděk Kaufman domácího hráče a šel po červené rovnou pod sprchy, čehož domácí využili k uzavření skóre na 3:1. Na první řádku Tip ligy Berounského deníku je tedy očekávaná jednička.

Střelci se činili ve třetí třídě na Berounsku. Nárok na kanonýra kola si činil všeradický Martin Silbernágl, který zatížil konto Srbska hned pěti góly při vítězství 9:3. Jenže toho předčil Petr Vondráček z Nového Jáchymova. Ten se postaral dokonce o šest branek své Čechie na hřišti Nižboru B, který nastoupil pouze v osmi lidech. Nový Jáchymov zvítězil venku 12:3!

Magnet třetí třídy zařazený do 12. Kola Tip ligy Berounského deníku mezi Osekem a Březovou nebyl kvůli nezpůsobilému terénu odehrán. Devátý řádek tak nebude hodnocen stejně jako duel na pátém řádku, kde sněhový příval znemožnil kopnout do míče fotbalistům Komárova a Dalekých Dušníků v I. B třídě. Pro hosty je to po roce obdobná zkušenost, když po sezoně dohrávali odložený duel s Loděnicí. I letos tedy musí dokopnou odložit.

Více si přečtete v pondělním tištěném Berounském deníku!