Jak jste spokojen s úvodní částí přípravy?

S úvodní části přípravy jsme celkem spokojení. Jak tréninky, tak především utkání nám ukazují, že se kluci stále zlepšují. Na každém je sice vidět únava a každý se s ní pere po svém. Ale to je úděl zimní přípravy.

Hořovicko hraje velký počet přípravných zápasů. Zabýváte se po nich výsledky nebo předvedenou hrou?

Je dobře, že máme více utkání. Každé mi ukáže, na čem je potřeba zapracovat. Je určitě lepší hrát než trénovat. Výsledky jsou samozřejmě taky důležité jako předvedená hra. Ta je někdy celkem dobrá a výsledek se nedostaví, a někdy je tomu zase naopak.

Na čem je třeba do začátku jarních odvet zapracovat?

Snažíme se zapracovat na všem, co nás posune o kousek dál. Nejvíc mě mrzí, že někteří hráči odehrají velmi dobré utkání a v dalším se nestačíme divit, co předvádějí. Je potřeba, aby se na každé utkání maximálně soustředili.

Budou nové tváře přínosem?

Věřím, že noví příchozí hráči budou posilami.

Na co zaměříte tréninky v měsíci únoru?

Budeme se určitě v únoru více věnovat herním a taktickým činnostem. Ale bohužel jsme omezeni hrací plochou. Proto je i více utkání.

Na umělé trávě Spartaku Příbram se v sobotu představí divizní Hořovicko, které si zahraje na turnaji O pohár starosty Příbrami, kromě domácích jsou dalšími soupeři Přední Kopanina (pražský přebor) a FK Jílové (I. A třída). Začátek je stanoven na desátou hodinu.