KRÁLŮV DVŮR – BENÁTKY 2:0

Očekával se spíše boj, úporná obrana hostů fungovala. Domácí jí mohli poprvé překonat ve 13. minutě, ale střela šla vysoko nad.

Benátky se připomněly v závěru poločasu, když Mbah vyslal pěknou kroucenou střelu, která mířila jen těsně nad břevno. Nutno podotknout, že brankář Krček jí ale kontroloval.

Gólově udeřilo až po poločase, kdy se v 67. minutě trefil Pavel Pilík. „Byl to centr z pravé strany, při němž přišel souboj na první tyči, balón propadl na zadní tyč a já se odpoutal o bránícího hráče, takže jsem to umístil na zadní tyč," popsal gól jeho střelec.

Benátky to ale přes inkasovaný gól nezabalily. „Byl to vyrovnaný zápas, hosté měli dvě velké šance, již v první půli jednu a v druhé půli taky," řekl Pavel Pilík, kterého potěšil druhý gól v podání Junka: „Při druhém gólu v 91. minutě jsem dostal balón na půlce a pasem na čtyřicet metrů jsem ho přenesl na Junka, ten si ho zpracoval a vystřelil na přední tyč."

Králův Dvůr si připsal další tři body. „Ve druhé půli jsme měli ještě další dvě šance. Myslím, že na tutovky jsme vyhráli 4:2, proto je výsledek pro nás naprosto zasloužený," dodal Pavel Pilík.