Králův Dvůr - Plzeň B 2:2

V úvodu byli aktivnější hosté, do první šance se ale dostali domácí. Fulínova střela ale skončila těsně vedle tyče. V 15. minutě již Králodvorští vedli. Petr rychle rozehrál trestný kop, Fulín zatáhl míč až k brankové čáře a následně parádně našel nabíhajícího Saboua, jenž poslal míč po zemi k tyči. Vzápětí mohlo být srovnáno, Mandula ovšem hlavičkoval z malého vápna mimo Kudrnovu branku.

Následné minuty pak patřily Královu Dvoru. Fulín se prodral přes dva protihráče až do zakončení, s jeho střelou ale Ticháček neměl problém. Poté plzeňského brankáře dvakrát zastoupili spoluhráči Štefl se Sladkým, když při pokusech Tlustého a Fulína vykopli míč z prázdné branky. Na druhé straně pak podobným způsobem zachránil při střele Hoffmanna cábelíky na brankové čáře Pavlík. V závěru poločasu domácí polevili v koncentraci. Střelu Sladkého sice ještě Kudrna chytil, v 41. minutě ale bylo vyrovnáno. Králodvorští nepokryli při rohu Brezinského, který hlavou poslal míč k tyči.

Hned v úvodu druhého poločasu se domácí dostali opět do vedení. Při standardce Králova Dvora chyboval brankář Ticháček a Šilhavý doslova dotlačil míč za brankovou čáru. Po chvilce zahrozili hosté, když Mandula tvrdou střelou trefil brankáře Kudrnu do hlavy. Poté se hra přesunula na dlouhé minuty do středu pole. Fotbalovější sice byli hosté, kteří se ale do šance, stejně jako domácí, nedostali. Důležitý moment pak byl k vidění v 69. minutě. To plzeňský Dvořák na polovině hřiště nedovoleně zastavil rodící se brejk domácích a po druhé žluté kartě byl vyloučen.

Cábelíci ovšem početní výhodu nevyužili. Domácí se sice několikrát dostali do zakončení, jejich střely ale byly nepřesné. A tak se ke slovu dostali hosté, kteří nakonec v deseti dokázali srovnat. V 82. minutě nechali Králodvorští hodně prostoru Sladkému a za jeho křižnou střelou se mohl bezmocný Kudrna jen ohlédnout - 2:2. V závěru se snažili domácí sice strhnout vedení na svou stranu, do šance se ale již nedostali. Body se tak po vyrovnaném průběhu spravedlivě dělily.

Branky: 15. Sabou, 47. Šilhavý - 41. Brezinský, 83. Sladký. Rozhodčí: Novák. ČK: 69. Dvořák (PLZ). ŽK: Sabou, Kyklhorn, Trantina - Dvořák. Poločas: 1:1. Diváci: 350.

Králův Dvůr: Kudrna - Pavlík, Šilhavý, Brhlík - Trantina, Sabou, Kyklhorn (75. Himl), Tlustý (85. Victor), Petr - Svátek, Fulín (69. Veselý).

Plzeň B: Ticháček - 2 Nový, 3 Brezinský, 4 Štefl, 6 Štípek, 9 Dvořák, 17 Hoffmann, 18 Mandula (89. Herák), 24 Sladký, 26 Mudra, 28 Hrošovský.