KOMÁROV – SED.-PRČICE 2:2 PK 4:1

Velmi dobře připravený trávník komárovského stadionku byl svědkem dobrého fotbalu, i když na obou týmech bylo vidět, že výbušnost na konci sezony už hledají hodně těžko.

Takže přišel v 19. minutě trestný kop domácího Pužíka, který jej skvěle zakroutil, gólman Chylík si sice na míč sáhl, ale ten přesto skončil v síti – 1:0. Poté stála při domácích štěstěna, když dva centry hostů se otřely o tyč, respektive břevno Gruntovy branky.

Po půlhodině mohli hosté vyrovnat, jenže Davídkovu bombu zastavil na brankové čáře Marek Hlavatý tělem. Stejný hráč pak ve velmi dobré příležitosti ztroskotal na Gruntovi. Do kabin se šlo za příznivého stavu pro Komárov. Agilního domácího kanonýra Ernesta po chvíli vystřídal Petráš.

Jenže hosté pěkně kousali a připravili si několik závarů ve vápně domácích. Ti byli kolem odehrané hodiny bezzubí a soupeř toho využil. V 69. minutě zakroutil střídající Růzha míč z rohu přímo do branky, gólman si na míč jen sáhl – 1:1. O sedm minut později centr stejného hráče propadl přes malé vápna, Grunt zaváhal a pro Davídka nebylo velkým problémem vstřelit gól – 1:2.

„Určitě jsem ale věřil, že vyrovnáme. Kluci v našem týmu jsou zkušení, někteří mají odkopáno něco i ve vyšších soutěžích, takže mi bylo jasné, že je góly soupeře nepoloží a že se pokusí s výsledkem ještě něco udělat," uvedl vystřídaný Jaromír Ernest.

Spoluhráči jeho slova potvrdili, zapnuli a začali sedlecko-prčické fotbalisty přehrávat. Několik nadějných průniků Koláře a Pergla ještě obrana pokryla, ale v 84. minutě rozehrál Kolář trestný kop ze strany a centr si na malém vápně srazil do vlastní branky Prchlík – 2:2.

Do konce zápasu už diváci branku neviděli. „Vyrovnat se nám tedy povedlo a konečné skóre 2:2 je asi zasloužené. O to víc nás těší bod navíc, který jsme získali za vyhraný rozstřel v pokutových kopech," radoval se po zápase Ernest. Jeho spoluhráči vyhráli 4:1 na penalty, při nichž se dvakrát zaskvěl Grunt, jehož čtyři spoluhráči nezaváhali.