U17: Hořovicko – SK Rakovník 2:0 (0:0)

Branky: 67. Čapek PK, 90. Königsmark. Rozhodčí: Švagr, Polák, Ježek. Diváků: 20. FK Hořovicko: Brambora, Buben, Frydrych, Kuška, Vokůrka, Königsmark, Čapek, Kyncl, Vyšín, Nový, Kubricht, střídali Jaňour, Hrubý, Herman, Cipra.

„V první půlce jsme byli jasně lepší a soupeře přehrávali. Zdálo se, že gól je jen otázkou času, bohužel jsme ale žádnou z mnoha šancí nedokázali využít,“ popsal první poločas vedoucí domácího celku Václav Königsmark.

Domácí celek vstřelil branky až po obrátce, a to hned dvě. „Po změně stran se stal z fotbalu ale spíše boj. Těžký terén znemožňoval kombinaci a tak se hrálo spíš na nakopávané míče. Stále jsme ale měli převahu. Soupeř svoji jedinou šanci nevyužil. Po jednom z obléhání branky se uvolnil na hranici vápna Filip Čapek a byl v pokutovém území faulován. Penaltu pak sám proměnil. Soupeř už se nezmohl na odpověď a tak těsně před koncem pečetil po Kubrichtově centru zblízka Königsmark na konečných 2:0,“ uvedl otec úspěšného střelce druhé branky.

Hořovicku patří třetí příčka se ziskem 35 bodů, v dalším kole zajíždí dorostenci Hořovicka na jih Čech, kde jim bude v neděli soupeřem celek Malše/ Roudné.