Hosté z Komárova hráli celý zápas o deseti a domácí toho od samého začátku využili. Po deseti minutách již vedly Podluhy 3:0 a hosté rezignovali. Domácí pak sázeli jeden gól za druhým a o poločase již vedly Podluhy 10:0. Kanonáda pokračovala i po změně stran. Domácí měli nakročeno k překonání dvacetigólové hranice, nakonec se ale kanonáda Podluh zastavila na stavu 18:1. Na střeleckém představení se čtyřmi góly podílel Bažata, hattrick zaznamenali Vacherlohn a Šalena. Za zmínku určitě stojí, že jde o nejvyšší vítězství v okresních soutěžích dospělých za mnoho let.

Kanonádu předvedl i Stašov, který se představil na hřišti posledního Běštína. Hosté neměli s domácími žádné slitování a nakonec si odvezli tři body po drtivém vítězství 10:0. Díky tomuto výsledku se posunul Stašov do čela tabulky, neboť se díky lepšímu skóre dostal před Broumy. Ty se představily ve šlágru na půdě Rpetů. Domácí měli v zádech sedm vítězství v řadě, naproti tomu Broumy ještě v letošní sezoně neprohrály a z posledních šesti kol pětkrát vyhrály. Z vítězství se nakonec radovaly hostující Broumy, které díky hattricku Nováka vybojovaly vítězství 3:2. Třetí Rpety tak ztrácí na vedoucí tandem šest bodů.

Body se ve víkendovém kole dělily ve dvou utkáních. Žebrák B v derby remizoval s Březovou 2:2 a nerozhodný výsledek se zrodil i v Zaječově. Zde ovšem viděli diváci osm branek a i díky hattricku hostomického Kubišty si hosté odvezli bod za remízu 4:4.

Vítězství na půdě soupeře zaznamenala Felbabka. Utkání na půdě Újezda B bylo zpočátku nervózní, s postupem času ale hosté začali mít více ze hry, což korunovali vedoucím gólem. Pak se hra vyrovnala a k k vidění byly šance na obou stranách. Skóre se ale do půle již nezměnilo. Po změně stran pak Felbabka dvěma góly pojistila své vedení a odvezla si výhru 3:0.

V posledním nezmiňovaném utkání hostil Osek B rezervu Šemíků. Ve vyrovnaném prvním poločase se domácí dostali do vedení 2:0. Šemíci ovšem do půle snížili a po přestávce dokonce otočili stav na 2:3. Za tohoto stavu hosté ovládali hru a snažili se přidat další góly. Jenže zapomínali na obranu a Osek otočil stav na konečných 5:3. Potřetí v řadě tedy Šemíci vstřelili tři branky, ale vyšli bodově naprázdno.

Újezd B – Felbabka 0:3 (0:1), branky: Mužík 2, Lapáček, diváci: 30, rozhodčí: Ryska. Žebrák B – Březová 2:2 (0:1), branky: Raška V., Reiser O. – Červenka K., Vokáč Zb., diváci: 100, rozhodčí: Špicl. Běštín – Stašov 0:10 (0:6), branky: Hubáček Milan 4, rozhodčí: Vodička. Osek B – Neumětely B 5:3 (2:1), branky: Doležal 2, Daněk, Volf M., Ungr st. – Šebek Jos., Mizer z pen., Dudi, diváci: 40, rozhodčí: Šnajdr. Zaječov – Hostomice B 4:4 (1:2), branky: Klekner 2, Ungr, Kasík – Kubišta 3, Plecitý, diváci: 40, rozhodčí: Závora. Podluhy – Komárov B 18:1 (10:0), branky: Pospíšil 2, Bažata 4, Vlček 2, Vacherlohn 3, Ptáček 2, Šalena 3, Hejbal, Švarc – Mraček Fr., diváci: 40, rozhodčí: Plecitý. Rpety – Broumy 2:3 (1:1), branky: Mojdl 2 (1 z pen) – Novák 3. ČK: Egrt Jakub, diváci: 110, rozhodčí: Teplý.

 1. Stašov⋌ 11 8 3 ­0 40:14 27

 2. Broumy⋌ 11 8 3 0­ 40:18 27

 3. Rpety⋌ 11 7 0 4­ 32:27 21

 4. Osek B⋌ 11 6 2 3 3­1:23 20

 5. Zaječov⋌ 11 4 5 ­2 45:22 17

 6. Hostomice B⋌ 11 5 2 4 2­9:19 17

 7. Březová⋌ 11 4 5 2­ 30:22 17

 8. Podluhy⋌ 11 4 4 3­ 34:17 16