Prohra 6:1 je zdrcující. „Omlouvám se všem fandům Hořovicka za porážku. Do Mariánských Lázních jsme zřejmě přivezli jiné mužstvo než před týdnem. To tým zdobily bojovnost a disciplína, které nás přivedly k vítězství nad lídrem soutěže,“ zlobil se trenér poražených Pavel Novotný.

I když domácí vstoupili do utkání aktivněji, bylo to Hořovicko, které gólově udeřilo. Poprvé dalo míč na zem, Nademlejnský našel Mojdla a vše vypadalo, že slunečný den bude pro hosty nádherný. Jenže pak skvělou ránou srovnal Kafka a když v nastaveném čase po nepovedeném rohu hostů dali domácí na 3:1, nastal čas ke změnám v sestavě. Došlo k obměně levé strany hostů, která hořela, místo zraněného gólmana Herca šel do branky Hejcman.

Jenže Mariánské Lázně už byly v pohodě a komplikace nepřipustily, navíc se jim dařilo i střelecky. „V sobotu nastoupila parta hráčů, kteří snad ani nechtěli vyhrát. Bylo to odchozené a nesoubojové. Chybí nám fotbalový hlad, pokud toto nezměníme, nemáme šanci na úspěch,“ dodal Pavel Novotný.