Berounští se přesvědčili, že zápasy s celky z opačného pólu tabulky bývají ošidné. Navíc hosté soupeře evidentně podcenili. Vižina se tentokrát sešla v nejsilnější sestavě, naproti tomu Cembrit přijel v poslepovaném složení. I přesto si ale lídr vypracoval deset vyložených šancí. Polovinu zázračně zlikvidoval domácí brankář, zbytek hostující útočníci poslali do oblak. Nejvíce v tomto ohledu vynikal D. Novotný.

Remízu o víkendu uhrál i třetí Nižbor, který hrál s Hudlicemi bez branek. Nižborští tak získali první jarní bod.

Třetí jarní vítězství si připsali fotbalisté Všeradic, kteří vyhráli v Tmani 4:1. Hosté rozhodli o své výhře třemi brankami v prvním poločase. Výtečnou formu potvrzuje na začátku jara Karlštejn, který vyhrál i své třetí utkání a v tabulce se již dotáhl na celek Nižbora. Karlštejn sehrál s Loděnicí B vyrovnané utkání. Zelenobílí se dostali v prvním poločase do vedení 1:0. Do druhé půle domácí vystřídali tři hráče a nakonec dokázali střetnutí otočit. Nejprve v 70. minutě vyrovnal P. Kučera a o deset minut později strhl vedení na stranu Karlštejna Brandejs. Stoprocentní je na jaře i Vysoký Újezd, který tentokrát vybojoval vítězství na půdě trápící se Chyňavy. Ta zatím na první jarní bod čeká.

Karlštejn – Loděnice B 2:1 (0:1), branky: Kučera, Brandejs – M. Mráz, diváci: 65, rozhodčí: Bidšovský. Chyňava – Vysoký Újezd 1:2 (1:2), branky: Kříž – Braun 2, diváci: 75, rozhodčí: Hájek. Vižina – Cembrit Beroun 3:3 (2:2), branky: Diviš, Bouček 2 (1 z pen.) – Vydra z pen., Konopáč, diváci: 70, rozhodčí: Kocourek. Tmaň – Všeradice 1:4 (0:3), branky: Piskáček Kamil – Bouček 2, Lajtl, Mackovič, diváci: 60, rozhodčí: Mázdra. Nižbor – Hudlice 0:0 (0:0), diváci: 70, rozhodčí: Koza. Lužce – Liteň 5:0 (2:0), branky: Kokrda, Kratochvíl, Tolma 2, Bajan, diváci: 50, rozhodčí: Kušo. Svatá – Srbsko 1:2 (0:1), branky: Vůjta – Bláha, Smrčka, diváci: 60, rozhodčí: Pecka.

1. Cembrit⋌ 16 13 ­2  1 47:10 41

2. Všeradice⋌ 16 12 0 ­ 4 45:19 36

3. Nižbor⋌ 16 10 2­  4 45:18 32

4. Karlštejn⋌ 16 10 2  ­4 33:19 32

5. Loděnice B⋌ 16  8 0  8­ 43:30 24

6. Hudlice⋌ 16  7 3 ­ 6 28:22 24

7. Chyňava⋌ 16  6 5 ­ 5 33:28 23

8. Lužce⋌ 16  7 1 ­ 8 32:28 22