Poté se Hýskovští přesunuli na své hřiště, kde měli svůj program a věnovali se utužování kolektivu. „Po dopoledním vítězství jsme byli na hřišti, kde jsme měli nějaké srandičky. Hráli jsme petanque, zkoušeli jsme také penalty,“ podotkl trenér Herejt. Právě zkoušení pokutových kopů mohlo stát za turnajovým prvenstvím, neboť finále rozhodovaly penalty. Ve zmiňovaném finále Hýskovští remizovali s Nižborem 2:2. „Bylo to celkem vyrovnané utkání, i když jsme nakonec asi zaslouženě vyhráli,“ uvedl trenér Hýskova, který zmínil, že šlo o kvalitní turnaj. „S výkonem jsem spokojen, na to, že jsme v tom horku hráli dva zápasy,“ doplnil Herejt.

Mužstvo Hýskova se připravuje na krajskou I.B třídu. „Zatím sháníme posily, potřebujeme posílit především ve středu obrany. Máme něco rozdělaného, kluci zatím chodí poctivě trénovat,“ uvedl trenér Herejt, který v současné době nemůže počítat s Křesťanem a Frajerem. Oba hráče trápí zranění. „Doufám, že se alespoň Sláva Křesťan uzdraví, u Frajera uvidíme,“ zmínil trenér Hýskova. Na turnaji v Nižboře se v dresu Hýskova představili dvě nové tváře Choc z Berouna a Steiner z Chyňavy. „Je to ve stadiu jednání. Ještě chceme posílit, abychom to v klidu dohráli. Bude to pro nás těžké,“ dodal na závěr trenér Hýskova.

V sobotu pořádá FK Hýskov fotbalový turnaj o pohár OÚ Hýskov, na kterém se představí Loděnice, Mníšek pod Brdy a Braník. Dopoledne se od 9 hodin utká Hýskov s Mníškem a od 10.40 bude hrát Loděnice s Braníkem. Od 13.20 se bude hrát o třetí místo a v 15 hodin začne finále turnaje. Po jeho skončení se od 17 hodin uskuteční charitativní zápas, v němž stará garda Hýskova změří síly s Kozlovnou Ládi Vízka. Na hřišti by se měla představit řada hráčů se zvučnými jmény. Jmenujme například: Vízek, Lubas, Pešice, Jarolím, H. Siegl nebo J. Svoboda.