CERHOVICE B – KOMÁROV B 0:1 (0:1)

Věkově starší domácí tým dobře kombinoval, soupeř byl viditelně běhavějším celkem.

Rozhodla šťastná branka z 28. minuty, když náhodný Vaníčkův centr sfoukl vítr do šibenice brankáře Nováka. Cerhovice B měly blízko vyrovnání v 85. minutě, kdy ve velkém závaru hlavičkoval Ječmen, ale odražený míč na brankové čáře ztlumil brankář Molík.

V závěrečné snaze o zvrácení stavu hosté dvakrát unikli do sóla, ale nebyli úspěšní.

NIŽBOR – LIBOMYŠL 1:0 (0:0)

Katastrofální stav hrací plochy nepřipustil plynulejší kombinaci a hra celkově trpěla. Libomyšl si do poločasu nic nevytvořila, domácí měli slibný náznak při akci Chovančíka, soupeř na brankové čáře odvrátil.

O osudu utkání rozhodla 78. minuta, kdy v křídelním prostoru unikl Šimáček, přesně načasoval zpětnou přihrávku na nabíhajícího Ondřeje Bínu, který z deseti překonal brankáře do protipohybu.

Libomyšl hrála sympaticky, byla Nižboru zdatným soupeřem a v 87. minutě i blízko vyrovnání. Ze dvou metrů zakončoval Mackovič, brankář Jan Bednář zázračně zachránil. Nejlepší hráčem Nižboru byl Jan Janovský, u Libomyšle Dušan Hejduk.

ZAJEČOV – SVATÁ 7:2 (2:0)

Zaječov odehrál teprve první jarní utkání, ale hned přesvědčil, že poskládal kvalitní tým, který bude útočit na čelo tabulky.

Střed hřiště měl pod kontrolou Pavel Šimůnek a další ozdobou průběhu byla rychlá útočná hra, brankově vyšperkovaná Vladimírem Ungrem a Michalem Ungrem, vždy autory dvou gólů.

Svatá naznačila, že bude mít na jaře starosti a je otázkou zda jí postačí podzimní „bodový polštář„. Svými chybami darovala domácím úvodní branky, zejména zbytečnou penaltu v 21. minutě a potom již nestačila pohromu zastavit. Standard u poražených odvedl pouze Martin Vůjta.

VŠERADICE – CHALOUPKY 5:1 (4:0)

V dalším utkání se očekávala výhra Všeradic, jimž se sestava slibně vykrystalovala, a to se také potvrdilo.

Tým těží ze hry Daniela Černého a Ladislava Lenkvíka. Tentokrát hodně překvapil Milan Nájemník, hlavním povoláním brankář, který v poli působí nevyzpytatelným způsobem a vzhledem k postavě se špatně odděluje od míče.

Všeradickému týmu se postavení Nájemníka do pole vyplatilo, neboť vyprodukoval za šestadvacet minut čistý hattrick.

Třetí třídu komentoval Ivan Sýkora.