Žebrák – Praskolesy 3:3

Hosté začali od první minuty produkovat dobrou kopanou a hned v 6. min. se dostali do vedení pohotovým gólem Číhaře. A domácí problémy narůstaly. Přišla 26. minuta, v níž brankář Ťažký nepříjemně fauloval pronikajícího Číhaře a rozhočí Říha jej vyloučil.

Ale pak přece jenom nastaly pro Spartak lepší časy. Ve 39. min. dobře hrající Krejčí rozzářil domácí diváky, když pohotově poslal míč za záda gólmana Lukařského a bylo vyrovnáno na 1:1.

Po změně stran se domácí fotbalisté, i když v deseti, již dostávali do správného fotbalu. Hned v 55. min. měl gólovou šanci Štěpnička, ale Lukařský jeho střelu kryl. Hned dvě minuty nato D. Nesnídal těsně minul a podobně vyzněly i další střely Spartaku.

V 58. minutě se síly na trávníku vyrovnaly, když Žaludův faul potrestal sudí červenou kartou. Rychle potom přišly branky. V 63. min. napálil míč do sítě domácího celku Štěpnička, ale za dvě minuty Šindelář znovu srovnal na 2:2.

Z obou stran se hra dostala do tempa a domácí opět v 78. min. o jednu branku gólem Ondřeje Kušky vedli.

Zdálo se, že je již rozhodnuto, ale nebylo. V 90. min. byl na správném místě Štajner, srovnal výsledek na 3:3 a hosté vezli domů potřebný bod.

„Nevyvedl se nám začátek a zlepšení nastalo až po vyloučení našeho gólmana. Jenže stále jsme neproměnili některé gólové šance,“ hodnotil trenér Spartaku Žebrák M. Nesnídal. Trenér Praskoles A. Žák byl v o něco lepší náladě: „S nerozhodným výsledkem i výkonem svých svěřenců jsem spokojen.

Branky: 39. Krejčí, 63. Štěpnička, 78. Kuška – 6. Číhař, 65. Šindelář, 90. Štajner. Rozhodčí: Říha – Laštovička, Pejša. Diváků: 200.

Žebrák: Ťažký – Barborka, Jirkovský, Roztočil, Nesnídal – L. Štěpnička, Tožička, F. Kuška, Kebule – L. Nesnídal. Střídali: Kačírek. Kuška Ondřej, Lehocký.

Praskolesy: Lukařský – Smetana, Šimonovský, Plašil, Drábek – Švejda, Hacmar, Cihař, Žalud – Steiner, Hrdlička. Střídali: Zelenka, Šindelář.

V. SAMEŠ