Praskolesy - Kněževes 1:2

Hosté vstoupili do utkání aktivně a brzy se dostali do vedení. Ve druhé minutě se ještě při střele Sajnera vyznamenal domácí brankář Lukavský, o dvě minuty později se ale Kněževes již dostala do vedení. Po rohovém kopu Plaček hlavou mířil přesně - 0:1. Vzápětí mohli domácí vyrovnat, Hacmac ale hrubku hostující obrany nedokázal potrestat. V 15. minutě se pak dostal ke střele tentýž hráč, Bláha ovšem jeho pokus vyrazil na roh. Ve 27. minutě mohli hosté zvýšit své vedení, po přihrávce Sajnera ale Kostka na Lukavského nevyzrál. Brankář Praskolesů se vyznamenal i ve 42. minutě, kdy střelu Radka Čihaře mířící do šibenice vyrazil na roh. V samém závěru první půle se domácí dočkali vyrovnání, když Jakub Čihař proměnil pokutový kop - 1:1.

V úvodu druhé půle zkušený Žalud zatroubil k útoku domácí kavalerie. Ve 48. minutě ale po přihrávce Švejdy pálil Pavel Hrdlička těsně nad branku a o dvě minuty později Hacmac nedokázal překonat brankáře Bláhu. V 53. minutě se Bláha opět vyznamenal, tentokrát při střele Čihaře. Gólem poté neskončila ani střela Žaluda. V 62. minutě udělili hosté domácímu celku lekci z produktivity. Do míče se opřel Vršecký a parádní střelou do šibenice poslal Kněževes do vedení - 1:2.V 77. minutě pak mohl po samostatném úniku zvýšit vedení hostů Sajner, brankář Lukavský byl ale proti. Přes veškerou snahu aktivně hrající domácí fotbalisté nakonec na body nedosáhli. Tečkou za utkáním byl další únik Sajnera, který ale ani tentokrát na Lukavského nevyzrál.

Nejlepšími hráči byli na straně domácích Žalud a Lukavský, na straně hostů Sajner a Bláha. Utkání řídil velmi dobře rozhodčí Prislupský.

Branky: 44. Čihař - 4. Plaček, 62. Vršecký. Rozhodčí: Prislupský. Poločas: 1:1. ŽK: 0:2. Diváci: 200.

Praskolesy: Lukavský - Smetana, Šindelář, Hrdlička J., Drábek, Švejda, Hacmac, Čihař, Žalud.

Kněževes: Bláha - Čihař, Vršecký, Žihla, Šafara, Kutílek, Gonda, Kostka (Vaníček), Plaček, Malafa (Kopřiva), Sajner.

Jaroslav Spáčil