Praskolesy nestačily na Kněževes

Praskolesy - Ani ve čtvrtém kole I.B třídy Praskolesy nedosáhly na body a nadále tak platí nováčkovskou daň.

15.9.2009

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Praskolesy - Kněževes 1:2

Hosté vstoupili do utkání aktivně a brzy se dostali do vedení. Ve druhé minutě se ještě při střele Sajnera vyznamenal domácí brankář Lukavský, o dvě minuty později se ale Kněževes již dostala do vedení. Po rohovém kopu Plaček hlavou mířil přesně - 0:1. Vzápětí mohli domácí vyrovnat, Hacmac ale hrubku hostující obrany nedokázal potrestat. V 15. minutě se pak dostal ke střele tentýž hráč, Bláha ovšem jeho pokus vyrazil na roh. Ve 27. minutě mohli hosté zvýšit své vedení, po přihrávce Sajnera ale Kostka na Lukavského nevyzrál. Brankář Praskolesů se vyznamenal i ve 42. minutě, kdy střelu Radka Čihaře mířící do šibenice vyrazil na roh. V samém závěru první půle se domácí dočkali vyrovnání, když Jakub Čihař proměnil pokutový kop - 1:1.

V úvodu druhé půle zkušený Žalud zatroubil k útoku domácí kavalerie. Ve 48. minutě ale po přihrávce Švejdy pálil Pavel Hrdlička těsně nad branku a o dvě minuty později Hacmac nedokázal překonat brankáře Bláhu. V 53. minutě se Bláha opět vyznamenal, tentokrát při střele Čihaře. Gólem poté neskončila ani střela Žaluda. V 62. minutě udělili hosté domácímu celku lekci z produktivity. Do míče se opřel Vršecký a parádní střelou do šibenice poslal Kněževes do vedení - 1:2.V 77. minutě pak mohl po samostatném úniku zvýšit vedení hostů Sajner, brankář Lukavský byl ale proti. Přes veškerou snahu aktivně hrající domácí fotbalisté nakonec na body nedosáhli. Tečkou za utkáním byl další únik Sajnera, který ale ani tentokrát na Lukavského nevyzrál.

Nejlepšími hráči byli na straně domácích Žalud a Lukavský, na straně hostů Sajner a Bláha. Utkání řídil velmi dobře rozhodčí Prislupský.

Branky: 44. Čihař - 4. Plaček, 62. Vršecký. Rozhodčí: Prislupský. Poločas: 1:1. ŽK: 0:2. Diváci: 200.

Praskolesy: Lukavský - Smetana, Šindelář, Hrdlička J., Drábek, Švejda, Hacmac, Čihař, Žalud.

Kněževes: Bláha - Čihař, Vršecký, Žihla, Šafara, Kutílek, Gonda, Kostka (Vaníček), Plaček, Malafa (Kopřiva), Sajner.

Jaroslav Spáčil

15.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 500 Kč Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Hořovice, Osov. Možný pracovní poměr na dohody (DPČ, DPP). Požadavky: nutný dobrý zdravotní stav (zvedání těžkých břemen), výpis z rejstříku trestů, oprávnění na VZV vítáno (není podmínkou). Zaměstnanecké výhody: zaměstnavatel může poskytnout ubytování nepeněžním příspěvkem až do výše 3500 Kč. Kontakt: Úřední den pro uchazeče o zaměstnání je každý pátek od 8:00 do 8:30 hod. (budova firmy Albixon, recepce), mimo tento den a hodinu je nutné se tel. objednat (v době 9:00 - 15:00 hod.), emailem.. Pracoviště: Europa workintense spol. s r.o. - osov, hořovice, Na Cintlovce, č.p. 535, 268 01 Hořovice. Informace: Anna Gurgach, +420 774 792 909. Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 500 Kč Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků OPERÁTOŘI VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OPERÁTOŘI VÝROBY - Místo výkonu práce: Žebrák. Požadavky: manuální zručnost, samostatnost, obsluha přířezového stroje po zaškolení. Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní a životní pojištění po 3 letech zaměstnaneckého poměru, příspěvek na dopravu. Kontakt: osobně, telefonicky, emailem.. Pracoviště: Kalle cz s.r.o., Skandinávská, č.p. 995, 267 53 Žebrák. Informace: Ivana Velková, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 16 000 Kč Řidiči tahačů ŘIDIČI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: ŘIDIČI - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Požadavky: ŘP sk. C + E, profesní způsobilost, doklad o dopravně psychologickém vyšetření. Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc. Kontakt: emailem.. Pracoviště: Trans-servis, spol. s r.o., V Lukách, č.p. 253, 267 01 Králův Dvůr u Berouna. Informace: Eva Heldová, . Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 19 000 Kč Prodavači potravinářského zboží PRODAVAČI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRODAVAČI - Místo výkonu práce: Hořovice. Nástup možný ihned. Požadavky: příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC. Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 70Kč, bonusy. Kontakt: emailem, telefonicky.. Pracoviště: Zeman maso-uzeniny, a.s. - hořovice, Masarykova, č.p. 1458, 268 01 Hořovice. Informace: Dana Kasíková, +420 606 061 328.

Loděničtí hráči (ve žlutém) vyhráli i přes dvojnásobné oslabení.
14

Zdice a Chlumec se tlačí na první Dušníky

Neumětely zaskočily Chyňavu přesně zakončenými brejky

-

Větrovský: Davidu Čapkovi asi prospěla kratší dovolená

Berounsko – V nejnižší fotbalové soutěži na Berounsku padaly hattricky. O jeden z nich se zasloužil zdický Tomáš Prokop, kterému pomohl dvěma góly Marek Štulík. Zdice B zvítězily nad Vysokým Újezdem 5:2 a posunuly se v A skupině čtvrté třídy na čtvrtou příčku, když na vedoucí suverénní Hýskov ztrácí devět bodů.