A ten byl hodně důležitý pro zisk sebevědomí před dorosteneckým derby ČLU Beroun – Hořovicko, které se hraje v neděli.

V roli favorita v obou kategoriích do něho vstoupí hráči Hořovicka, které prověřil celek Dobříše. Starší dorostenci Hořovicka dovedli utkání s MFK Dobříš k remízovému výsledku 2:2.

Tým mladších nastoupil proti aktuálně čtvrtému týmu tabulky, který před utkáním sice nebyl favorizován, ale byl k utkání dobře připraven.

Domácí borci měli od úvodu utkání míč o poznání častěji pod kontrolou než hosté, kteří utvořili kolem pokutového území obranný blok, který však na domácí nestačil.

Na první tým tabulky Hořovicko si Dobříš nepřišla a odjela s porážkou 0:4. Nejprve ale Žalud neproměnil penaltu za ruku, pak však ve 20. minutě V. Koten již skóre otevřel, před poločasem přidal i druhý gól. Třetí gól dal Ségl krásným chytrým lobem a skóre na 4:0 uzavřel po přihrávce Macha Svoboda.