Trubínští dvakrát dotáhli nelichotivý výsledek
a ze Všeradic si odvezli vstupenku do finále

Už před úvodním hvizdem měli větší starosti trenéři Všeradic, kteří se museli obejít například bez kapitána Lenkvíka, Václava Šebka, Jiřího Suchého nebo brankářské jedničky Vácy. Absence hostů byly o poznání menší, chyběli Šlégr a Hölzl. Na konci první desetiminutovky se skóre měnilo poprvé, když se za domácí trefil Sýkora. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat, brzy bylo srovnáno Vokáčem. Remízový výsledek vydržel až do pauzy, po které se opakoval podobný průběh jako na začátku utkání.

Úvodní branku druhého dějství vstřelil Sudík a Všeradice podruhé vedly. Proti byl ale Michal Novák. Na jeho přesnou trefu navázal Flachs. Hosté byli necelou půlhodinku od postupu do finále, který si nakonec pohlídali a nedopustili žádné drama. Trubín ve Všeradicích zvítězil 3:2.

Sklenář nastřílel hattrick za poločas
a posunul Hudlice do boje o pohár

Fotbalisté Zadní Třebaně a Hudlic spolu odehráli loňské finále, které skončilo výhrou hostujících Hudlic 2:1. Tenkrát skóre otevřel Sklenář, následoval ho Červenka a v nastavení za domácí korigoval Neubauer. Letošní semifinále bylo podobně vyrovnané. Opět jako první udeřil výborný útočník Sklenář.

Kvůli zranění musel po třinácti minutách ze hry odstoupit třebaňský Pavel Šebek a jeho místo nahradil šestnáctiletý Matyáš Vrátný. Ten po pěti minutách na hřišti skóre vyrovnal, ale do poločasu stihl zkompletovat hattrick Sklenář.

Dvougólové manko domácí smazat nedokázali, sice ještě odpověděli Vrátným, ale vyrovnání se nekonalo. I Hudlice si tak finále zahrají po venkovní výhře 3:2.

O tom, který z mančaftů nad hlavu pozvedne pohár se rozhodne 29. května od 18 hodin v Hudlicích.