Z berounských hráčů po utkání doslova čišelo zklamání. Podobně na tom byl i trenér Vladimír Lacina. „Samozřejmě, že jsem zklamaný,“ uvedl berounský trenér, který opět nastoupil v brance.

Berounští tradičně měli soupeře dobře zmapovaného. „Věděli jsme, že hrají kombinační fotbal po zemi, že se do jejich vápna dlouhými balony přes Korbeláře nemůžeme dostat,“ podotkl Lacina, který uznal kvality soupeře. „Úvaly jsou výborné mužstvo, hrají s námi nahoře,“ uvedl Lacina, který prozradil, s čím šli domácí do utkání. „Říkali jsme si, že musíme hrát po zemi, kombinovat a oplácet jim stejnou mincí a hlavně dát nějaké góly,“ nastínil berounský trenér. Právě koncovka tentokrát rozhodla. „Prohráli nám to útočníci. Není možné, abychom nedali takové tutové šance. Útočníci jsou tam od toho, aby dávali góly,“ zlobil se po zápase trenér Lacina, který dodal, že již v minulém kole dávali stěžejní góly obránci.

Co je berounskému celku platné, že hrál skoro celý zápas aktivně, měl převahu i mnohem více šancí šancí než soupeř? Stará fotbalová pravda říká, že když se nedá gól, nemůže se vyhrát. To platilo i tentokrát. Navíc Úvaly jeden z mála protiútoků dokázaly proměnit. „Přišla naše chyba, ten hráč se dostal do sóla, proměnil to a na shledanou,“ naznačil dění ve zbytku utkání trenér Lacina. Gól domácí srazil do kolen a ve zbytku zápasu se již nedokázali dostat do šance, natož ohrozit branku hostů. Úvaly si tak odvezly překvapivé vítězství. „Bylo to o prvním gólu. Kdybychom dali první gól my, tak jsme ten zápas zvládli. Jenže když nedáme gól ani z čáry, tak je to těžké,“ dodal trenér Lacina.