Pořadatelé se nenechali zaskočit fujavicí a sněhovým přídělem. „Musím pochválit správce reálu, hřiště bylo super připravené," řekl organizátor turnaje František Vršecký, který dodal: „Očekávám další brankové hody, gólů padá hodně. Chyňava potvrzuje roli černého koně, osobně se těším na duel béčka Hořovicka s Loděnicí."

První nedělní zápas přinesl gól hned v úvodu, když skóre otevřel chyňavský ostrostřelec Kasl. To se pohnulo za chvíli zásluhou zdického Růžičky na 1:1, poté se připomněl opět Kasl a do půle vyrovnal na 2:2 Jánský. Ve druhém poločase viděli diváci opět dostatek šancí, Chyňavu držel nad vodou brankář Janda, který vychytal dvě stoprocentní šance hráčů Olympie. Ta otevřela hru, za což jí potrestal chvíli před koncem po úniku Žáček, který vstřelil vítězný gól Chyňavy na 3:2.

„Na šance a držení míče, hlavně ve druhém poločase, jsme asi byli lepší. Jenže jsme neproměňovali, já jsem chtěl vyhrát, hráli jsme na tři obránce, když jsme dostali gól na 2:3. Dnešní prohru beru na sebe, soupeř nás za naší snahu o vítězství potrestal," sebekriticky přiznal trenér Zdic Miroslav Porsch.
Druhý duel nepřinesl takové brankové hody jako ty předchozí. Hořovicko B i Loděnice postavily hru na dobré obraně, přičemž oba celky zkoušely přelstít kombinací svého soupeře. K vidění byla taktická bitva, v níž měly oba týmy chvilku navrch. Branky se dočkali fotbaloví příznivci až těsně po přestávce. To se na střeleckou neúspěšnost svých spoluhráčů nemohl dívat stoper Loděnice Kovač starší, vybojoval ve středu pole míč, narazil si s Mrázem, který mu připravil lahůdkovou gólovou dorážku. Na druhé straně ochránil včasnými výběhy svojí svatyni brankář Sklenář. Ten pak kapituloval poté, co vychytal dva střely zblízka, aby se k míči ve skrumáži dostal nakonec Krůta, který vyrovnal. Oba celky se pak snažily o zisk vítězství, ale zápas skončil remízou. Z obou soupeřů byl cítit respekt k tomu druhému, o to více se můžeme těšit hned na první duel v jarních mistrovských odvetách, kdy se sejdou k derby ve Bzové.

„Na zápasy přišlo 107 diváků i přes nepříznivé počasí," hlásil František Vršecký.