Jablonec B - Králův Dvůr 4:0

Cábelíci nebojovali v utkání jen s vydatně posíleným celkem Jablonce. Domácím totiž v důležitém utkání výrazně pomohli rozhodčí. Jablonec měl v první půlhodině značnou převahu, cábelíky ovšem dvakrát zachránila branková konstrukce. Ve 24. minutě se již skóre měnilo, když si centr Hozdy srazil Beutel do vlastní branky. O dvě minuty později Procházka střelou o tyč zvýšil na 2:0. Po půlhodině hry se cábelíci vzchopili, Novák dokonce dokázal překonat brankáře Špita, ale rozhodčí odmával postavení mimo hru a gól tak nebyl uznán. Další akce Králova Dvora poté skončila na břevně domácí branky. Gólem neskončilo ani sólo Nováka z 41. minuty, když králodvorského útočníka skvěle vychytal Špit.

Po změně stran se hra oboustranně přitvrdila. Cábelíci se snažili vrátit do utkání, rozhodčí je ale do šance nepustili. V 70. minutě Jablonec B pojistil své vedení, když po tresném kopu poslal míč do šibenice Haurdič. Definitivní podobu dal výsledku v 81. minutě Procházka, který po průniku obranou zakončil k tyči. Jablonec B tak i díky nezanedbatelné podpoře rozhodčích vyhrál jednoznačně 4:0.

Branky: 24. vlastní, 26. Procházka, 70. Haurdič, 80. Procházka. ŽK: Beutel, Kyklhorn, Novák, Fulín. Poločas: 2:0.

Jablonec B: Špit - Rathauz, Pavlík, Kuželka, Haurdič, Procházka, Patka, Hozda, Mešanovič (86. Petřivý), Černý (79. Paris), Vukovič (88. Pavlidis)

Králův Dvůr: Mojžíš - Kylkhorn, Gabriel, Petr, Nejepsa, Beutel, Boreš, Tlustý, Fulín (71. Dochtor), Bláha, Novák