Branov – Hýskov 4:0 (2:0)

Fotbalisté Branova byli po většinu utkání lepší. Na první gól se nečekalo dlouho. V 10. minutě se domácí dostali do vedení, když se ve vápně nejlépe orientoval Kruba a uklidil míč placírkou k tyči. Po chvilce mohl zvýšit exkrálodvorský Dochtor, který ale na Hosnédla nevyzrál. Skórovat mohli i hosté, střelu Vávry z malého vápna ale domácí gólman Bartyzal skvěle vyrazil. Branov nakonec přidal v prvním poločase druhou branku, když po přihrávce Dochtora skóroval Sklenička. A agilní Dochtor mohl přidat v závěru poločasu další gól, na Hosnédla ale nevyzrál.

I ve druhém poločase měli domácí navrch a hned ve 48. minutě přidali pojistku, když Hanzl prostřelil hýskovského brankáře. Branov pak měl dvě šance, které neproměnil, jinak se na hřišti půl hodiny nic zajímavého nedělo. Definitivní podobu dostal výsledek v 76. minutě, kdy si na odražený míč naběhl Opl a následně prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 4:0. Další šance pak již domácí neproměnili.

Branov: Bartyzal – Šika, Kuchař, Opl, Horn – Tkáč, Kruba, Erben, Hanzl – Dochtor, Sklenička.

Hýskov: Hosnédl – Choc (75. Hnízdil), Bartoš, Křestan, Lhotka (70. Michalovský), Stejskal, Sechovec (60. Hnátek), Vávra, Pošmurný, Steiner, Frydrych.