Beroun – Kladno B 1:1

Trenér Lacina postrádal v utkání středového záložníka Pobiše a tato absence byla na berounské hře hodně znát. Domácí tedy museli improvizovat a především v prvním poločase se jim vůbec nedařilo. Jenže ani rezerva Kladna nehrála nic extra. Hosté byli hodně zalezlí v obraně a první poločas nabídl naprosté minimum zajímavých okamžiků. Diváci se nakonec dočkali jediného gólu v závěru poločasu, kdy hosté potrestali nedůslednost berounské obrany. Čížek přihrál volnému Fujdiarovi, který poslal míč ke vzdálenější tyči.

O poločase Berounští přeskupili sestavu. Klička se přesunul na stopera, Novák šel na kraj zálohy a Šíma se posunul do středu záložní řady. Navíc nevýrazného Hálu vystřídal Michalík. A na hře to bylo znát. Prvních pět minut druhé půle sice měli převahu hosté, pak ale postupně začali přebírat iniciativu domácí fotbalisté. A v 63. minutě bylo vyrovnáno. Michalík vybojoval míč, následně přihrál Hájkovi, který trefil tyč. Odražený míč pak Hájek pohodlně poslal do sítě. Od tohoto momentu byli Berounští lepší.

Dalekonosná střela Kličky skončila na břevně a sólo Hájka vyrazil brankář hostů na roh. Gól pak nepřinesly ani dvě pěkné střely Michalíka. V posledních deseti minutách se hrál vyrovnaný fotbal ve středu hřiště a nakonec střetnutí skončilo remízou.

Branky: 63. Hájek – 42. Fujdiar. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hrubeš. Diváci: 70.

Beroun: Kučera – Sajner, Vlček, Novák, Černý (63. Kolařík) – Němec (70. Petráš), Stančík, Klička, Šíma – Hála (46. Michalík), Hájek.