Rezerva cábelíků připravila Dobřichovicím první porážku

Králův Dvůr - Dramatický zápas nabídlo měření sil králodvorského béčka s vedoucími Dobřichovicemi. Domácí fotbalisté vedli již 3:0, z utkání ale nakonec bylo drama. Velký podíl na výhře má domácí Kváča, který dvakrát skóroval, vidět ale byli i Vejmelka s Burešem.

11.5.2010

Králův Dvůr B - Dobřichovice 3:2Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Králův Dvůr B – Dobřichovice 3:2

Domácí začali aktivně a v prvních dvaceti minutách si vypracovali územní převahu. Do první šance se ovšem dostali hosté. Jenže Krajčí před prázdnou brankou zpanikařil a poslal míč do náruče ležícího Koláře. Poté začali hrozit cábelíci. Pokus Patery ale zneškodnil Socha a střely Cihelky s Kváčou se mezi tyče nevešly. Skóre se změnilo až ve 24. minutě, kdy Kváča parádním sólem přešel přes tři hráče a dostal se až před Sochu. Ten sice jeho první střelu vyrazil, na dorážku ale neměl nárok. Po chvíli vedli cábelíci 2:0, když se domácí dostali do přečíslení, Kváča na sebe vzal zodpovědnost a přesnou střelou na zadní tyč nedal domácímu brankáři šanci. Poté se cábelíci zatáhli do obrany a iniciativu převzali hosté. Ve 41. minutě mohly Dobřichovice snížit, když Křesťan tečoval střelu Kuneše. Hosté již měli ruce nad hlavami, míč se ale odrazil od tyče.

Do druhé půle vstoupili hosté náporem, zapomínali ale na zadní vrátka a domácí vyráželi k hodně nebezpečným brejkům. V 50. minutě sice ještě Vejmelka tutovou šanci zahodil, o čtyři minuty později ale cábelíci slavili. Po pěkné kombinační akci tentokrát Vejmelka mířil přesně – 3:0. Poté Dobřichovičtí vrhli všechny síly do útoku. Cábelíci mohli z několika nebezpečných protiútoků přidat další gól, Vejmelka ale v zakončení zklamal a podobně se vedlo i Vávrovi.

A tak přišly šance hostů. Střelu Vršeckého ale vyškrábl Kolář na roh a domácí brankář se poté vyznamenal i při tutovce Kalivody. Hosté se dočkali až v 69. minutě, kdy Vršecký pěknou technickou střelou z trestného kopu obstřelil zeď. Aby toho nebylo málo, tak o šest minut později se po rychlé akci uvolnil v šestnáctce Větrovec a křižnou střelou snížil na 3:2. V 78. minutě již příznivci hostů měli po střele Krajčího ruce nad hlavami, jenže míč skončil těsně vedle tyče. V dramatickém závěru cábelíci cenné vedení uhlídali, navíc mohli přidat pojistku. Kříženecký našel na hranici malého vápna volného Cihelku, který ale branku netrefil. Nic to ale nezměnilo na faktu, že si cábelíci připsali cenný skalp lídra.

Branky: 24. a 32. Kváča, 54. Vejmelka – 69. Vršecký, 75. Větrovec. Rozhodčí: Beran. ŽK: Kváča, Vávra – Smiovský, Swider. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Králův Dvůr: Kolář – Frajer, Křesťan, Bureš, Minařík, Patera (67. Kříženecký), Choc, Vávra, Cihelka, Kváča, Vejmelka.

Gastronomie - Číšník/servírka

Rodinná výletní restaurace s letní zahrádkou přijme číšníky/servírky na plný úvazek. Mladý kolektiv, celoroční zaměstnání, vlastní denní tipy, příjemné pracovní prostředí, dobrá dopravní dostupnost z Prahy.

Řemeslné práce - Automechanik nákladních automobilů(30 000 Kč)

Přijmeme automechanika/mechanika nákladních automobilů. Pojízdná dílna Praha a blízké okolí. Pevné pracoviště - Praha- Západ, okres Beroun. Pro více informací volejte na tel.

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka(13 500 Kč)

Všeobecní administrativní pracovníci VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - místo výkonu: Hořovice/Osov. Požadavky: nutný dobrý zdravotní stav (zvedání težkých břemen), trestní bezúhonnost, oprávnění na VZV vítáno, není ale podmínkou. Doplňující informace: možnost práce na DPP, DPČ i HPP, pracovní poměr se uzavírá jen na 3 měsíce. Kontakt: emailem, osobně (Pá 8:00 - 8:30 budova firmy Albixon, recepce, Hořovice, Osov 75), telefonicky (mimo Pá v uvedenou hodinu je nutné se pro osobní setkání předem domluvit, 9:00 - 15:00). Pracoviště: Edel wella brewery s.r.o. hořovice, Na Cintlovce, č.p. 535, 268 01 Hořovice. Informace: Lýdie Ignaťuková, +420 775 524 329.

Administrativa - Administrativa Asistent, asistentka(20 000 Kč)

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Doplňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu neurčitou. Náplň práce: zaměstnanec bude pracovat jako disponent/ka, fakturant/ka, a bude mít na starost odbavení a organizaci dopravy zboží v ČR a SR. Požadavky: minimálně základní znalost Aj a znaslot práce na PC a kancélářských programů. Uchazeče zaškolíme pro užívání zavedeného softwaru. Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, stravenky, 25 dní dovolené. Kontakt: emailem.. Pracoviště: 3p-chem s.r.o. - popovice, Bohumila Hájka, č.p. 1, 267 01 Králův Dvůr u Berouna. Informace: Petr Torma, .

Podzemní kontejnery ve městě Žebrák

Králův Dvůr chce další podzemní kontejnery

Videosouhrn Deníku – pondělí 19. února 2018

Neuvěřitelně agresivní omyl v dálničním tunelu a karate v metru: videa dne

KRÁTCE: Vlaky nahradí v době výluky autobusy

Berounsko - Na Berounsku v úterý nepojedou dva osobní vlaky. Cestující musí využít jiné spoje. Dále pokračují výluky na plzeňské (či chebské) trati v úseku Beroun–Zdice. Potrvají do čtvrtka. Vždy mezi 8.20 a 16.10 hodin je mimo provoz jedna ze dvou traťových kolejí. Je s tím spojena náhrada všech osobních vlaků autobusy.

V Berouně budou nabíjecí stanice pro elektromobily

Beroun - Město Beroun se rozhodlo, že svůj vozový park rozšíří o elektromobily. Z tohoto důvodu také plánuje, že se zapojí do rozšiřující se sítě nabíjecích stanic pro elektromobily.

Deník vyhlašuje pátrání: Hledá se pamětník tábora v Letech

Máte známého či příbuzného, který během druhé světové války prošel táborem v Letech? Žije ve vašem okolí pamětník, nebo třeba potomek člověka, který v táboře byl?

Hořovicko těsně nestačilo na třetiligové Zápy

Praha /FOTOGALERIE/ - Vítěz utkání se posunul ke konečnému vítězství v pražském zimním turnaji.