Králův Dvůr B – Dobřichovice 3:2

Domácí začali aktivně a v prvních dvaceti minutách si vypracovali územní převahu. Do první šance se ovšem dostali hosté. Jenže Krajčí před prázdnou brankou zpanikařil a poslal míč do náruče ležícího Koláře. Poté začali hrozit cábelíci. Pokus Patery ale zneškodnil Socha a střely Cihelky s Kváčou se mezi tyče nevešly. Skóre se změnilo až ve 24. minutě, kdy Kváča parádním sólem přešel přes tři hráče a dostal se až před Sochu. Ten sice jeho první střelu vyrazil, na dorážku ale neměl nárok. Po chvíli vedli cábelíci 2:0, když se domácí dostali do přečíslení, Kváča na sebe vzal zodpovědnost a přesnou střelou na zadní tyč nedal domácímu brankáři šanci. Poté se cábelíci zatáhli do obrany a iniciativu převzali hosté. Ve 41. minutě mohly Dobřichovice snížit, když Křesťan tečoval střelu Kuneše. Hosté již měli ruce nad hlavami, míč se ale odrazil od tyče.

Do druhé půle vstoupili hosté náporem, zapomínali ale na zadní vrátka a domácí vyráželi k hodně nebezpečným brejkům. V 50. minutě sice ještě Vejmelka tutovou šanci zahodil, o čtyři minuty později ale cábelíci slavili. Po pěkné kombinační akci tentokrát Vejmelka mířil přesně – 3:0. Poté Dobřichovičtí vrhli všechny síly do útoku. Cábelíci mohli z několika nebezpečných protiútoků přidat další gól, Vejmelka ale v zakončení zklamal a podobně se vedlo i Vávrovi.

A tak přišly šance hostů. Střelu Vršeckého ale vyškrábl Kolář na roh a domácí brankář se poté vyznamenal i při tutovce Kalivody. Hosté se dočkali až v 69. minutě, kdy Vršecký pěknou technickou střelou z trestného kopu obstřelil zeď. Aby toho nebylo málo, tak o šest minut později se po rychlé akci uvolnil v šestnáctce Větrovec a křižnou střelou snížil na 3:2. V 78. minutě již příznivci hostů měli po střele Krajčího ruce nad hlavami, jenže míč skončil těsně vedle tyče. V dramatickém závěru cábelíci cenné vedení uhlídali, navíc mohli přidat pojistku. Kříženecký našel na hranici malého vápna volného Cihelku, který ale branku netrefil. Nic to ale nezměnilo na faktu, že si cábelíci připsali cenný skalp lídra.

Branky: 24. a 32. Kváča, 54. Vejmelka – 69. Vršecký, 75. Větrovec. Rozhodčí: Beran. ŽK: Kváča, Vávra – Smiovský, Swider. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Králův Dvůr: Kolář – Frajer, Křesťan, Bureš, Minařík, Patera (67. Kříženecký), Choc, Vávra, Cihelka, Kváča, Vejmelka.