Sokol Branov – FK Králův Dvůr B 2:2

Ačkoliv se tentokrát kryly zápasy králodvorského áčka a béčka, hosté nehráli na horké branovské půdě vůbec špatně. Vítr v domácí obraně dělal především útočník Michal Novák. Hosté se představili rychlým přechodem do útoku a finální fáze patřila nejčastěji již zmíněnému Novákovi. Domácí se snažili bojovat a také se k pár pokusům dostali.

V 15. minutě netrefil Šindelář branku, ale následně po přímém kopu se k míči dostal Cihelka, který z voleje našel na brankové čáře Šindeláře, jenž doklepl míč do branky. Králodvorští dokázali rychle odpovědět. Novák si poradil se třemi obránci a následně prostřelil brankáře Herinka.
Ve 24. minutě udeřilo znovu a opět byli úspěšní hosté. Domácí Šindelář nezakončil podle svých představ a z protiútoku byl osamocený Novák před Herinkem úspěšnější. Cábelíci se dostali na koně a následně si vypracovali velkou převahu. Z několika šancí ale Králův Dvůr B nedokázal navýšit své vedení, v jednom případě pomohlo domácím také břevno.

I druhá část začala náporem Králova Dvora. Jenže cábelíci opět vyhořeli v zakončení. Několikrát se blýskl Herink v domácí brance a poté opět domácí zachránilo břevno. Aby toho nebylo málo, tak po chvíli Novák potřetí orazítkoval brankovou konstrukci. Rychlonohý útočník hostů pak měl další tutovou šanci, kterou ale vychytal domácí gólman.

A když cábelíci neuspěli, zrodila se nenápadná akce na druhé straně hřiště. K míči se dostal Šindelář a vcelku pohodlně zakončil podél brankáře – 2:2. Poté již diváci gól neviděli a Králodvorští si tedy odvezli cenný bod. Čtyři kola před koncem soutěže jsou králodvorští fotbalisté na dvanáctém místě a nadále musí bojovat o udržení v soutěži. V neděli přivítá králodvorské béčko na své půdě vedoucí Hostouň a lídra musí cábelíci bezpodmínečně porazit. Pokud bude rezerva posílena o hráče širšího kádru áčka, které jede v sobotu do Ovčár, neměl by to být neřešitelný problém.