Hořovicko B - Hradišťko 0:2

Na první gól se nečekalo dlouho. Hned ve druhé minutě totiž domácí obrana předvedla obrovskou chybu, hostující Novák postupoval zcela sám na branku, obešel vybíhajícího Šilhavého a zakončil do prázdné branky - 0:1. Poté hosté převážně bránili. Domácí měli sice míč častěji na kopačkách, když už se ale dostali do šestnáctky, místo střely volili zbytečně přihrávky na obsazené spoluhráče. Výjimkou byla jen 32. minuta, ve které prošel Ábel až k tyči, jeho následnou střelu ovšem Michal reflexivně vyrazil. V závěru první půle pak hosté pojistili své vedení, když se při rohu hlavou prosadil na zadní tyči Smíšek - 0:2.

Druhý poločas byl hodně tvrdý a nervózní. Pohledný fotbal ovšem k vidění nebyl ani náhodou. Z prvních patnácti minut stojí za řeč jen šance hostujícího Maříka, který ovšem branku netrefil. V 63. minutě si pak neodpustil peprná slova na adresu chybujícího rozhodčího domácí Ehl, za což viděl červenou kartu. Hosté si v početní výhodě vypracovali jen jednu šanci, při střele Maříka se vytáhl Šilhavý. V závěru mohli domácí vstřelit alespoň čestný gól, po přihrávce Koláře ovšem Hruška mířil jen do tyče.

Branky: 2. Novák, 45. Smíšek. Poločas: 0:2. ŽK: Ehl, Novotný, Zady Moise- Pobuda, Podlena, Mařík, Jarůšek. ČK: 63. Ehl (Ho). Diváci: 130.

Hořovicko B: Šilhavý - Diviš (38. Albl), Rak, Švarc, Novotný, Novák (46. Šimůnek, 83. Keckstein), Kolář, Hruška, Zady Moise, Ábel, Ehl.

Hradišťko: Michal - Chomát, Štengl, Šimonovský, Pobuda (65. Jarůšek), Smíšek, Fulka (73. Marko), Podlena (52. Vybíral), Mařík, Novák, Hušbauer.