Lety – Hořovicko B 4:1

Hosté byli od začátku lepším týmem. Z převahy vytěžili Hořovičtí i několik šancí, jenže střelecky se prosadit nedokázali. Domácí spoléhali především na brejky a v 10. minutě se po jednom rychlém protiútoku z dorážky prosadil Jablonský. To hráče Letů uklidnilo. Hořovicko sice i nadále mělo herní převahu, jenže s postupem času hosté začali více kazit přihrávky. Po půlhodině hry Hořovičtí zapomněli na zadní vrátka a po dalším rychlém protiútoku Jůna zvýšil na 2:0. Pak Hořovicko otevřelo hru a výsledkem jejich snažení byl značný tlak, ze kterého přišlo i snížení, když se pěknou křížnou střelou prosadil Štěpnička.

Do druhé půle šli hosté s cílem utkání otočit, jenže po chvilce si po ostrém faulu domácího hráče neodpustil komentář na adresu rozhodčího Albl, který byl posléze vyloučen. Ještě před tím mohl Štěpnička vyrovnat, tutovou šanci mu ale chytil brankář Sochanský. I v deseti pak měli hosté značnou převahu. Jenže místo vyrovnání domácí po rychlém protiútoku přidali třetí branku. Poté byli po vzájemné potyčce vyloučení Janouš a Štěpnička a Hořovicko tedy dohrávalo v devíti. Deset minut před koncem pak domácí Turek upravil z trestného kopu na konečných 4:1.

FK Hořovicko B: Křikava - Diviš, Albl, Kovařík, Šimůnek (54. Kubišta) - Kolář, Hruška, Rybák, Šubert (81. Mašek) - Zítek (65. Novák), Štěpnička.