Hořovicko B - Vraný 2:6

Vraný mělo mít lehčího soupeře, Hořovicko B je totiž v I.A třídě jasně poslední. V úvodu spálili obrovské šance Šmíd a Sklenář, přítomní diváci si jenom povzdechli, že takto je to celou sezónu. Jako vždy přišla za neproměněné tutovky odplata v podobě branky hostů. Pálil Mrvík, jenž si hezky narazil s Bauerem. Mezitím ještě Sklenář v další čisté šanci mířil do břevna.

Teprve pak se hosté uklidnili, protože brzy po sobě zvýšili na 0:3 Rešl a Bauer, jenž mířil krásně do šibenice. Domácí se snažili o útočné pojetí, hosté hráli na brejky. Brzy po přestávce přišly další trefy Urbana a Rešla, které pak už trenéři stáhli a šetřili. Sklenář korigoval dvěma trefami a za stavu 2:5 se mohlo zdát, že dojde ke zvratu. Jenže to by museli mít domácí seřízená mířidla, když nedokázali proměnit další příležitosti. Takže poslední slovo patřilo vranskému Matouškovi, který upravil na 2:6.

Branky: 54. a 60. (PK) Sklenář – 13. Mrvík, 25. a 52. Rešl, 30. Bauer, 48. Urban, 77. Matoušek. Rozhodčí: Zuskin – Šimůnek, Kabyl. Diváků: 120.

FK Hořovicko B: Křikava – Pelikán (53. Souček), Novák, Rak (46. Šimůnek), Škvára – Hlaváček (46. Spal ), Kadeřábek, Hruška, Budínský - Sklenář, Šmíd.

Sokol Vraný: Šplíchal – Mrvík, Kalík, David, Maliňák – Urban (61. Soudek), Trejbal, Matoušek, Volf – Rešl (55. Lubas), Bauer.