Drozdov o víkendu ukončil čtyřzápasovou vítěznou šňůru Rpetů. Hosté sice v Drozdově vedli o půli 1:0, domácí fotbalisté ale po změně stran zápas dvěma góly otočili. Po změně stran úřadoval i celek Březové, která ve druhé půli díky pěti brankám deklasovala Žebrák B 6:1. Naopak Podluhy rozhodly o své výhře nad Újezdem B čtyřmi góly v prvním poločase. Prvních bodů v sezoně se dočkal Komárov B, který porazil celek Chodouňě. Ta čeká na vítězství od úvodního kola.

Výsledky: Zaječov - Vižina 0:0 (0:0), diváci: 40, rozhodčí: Závora. Sparta Podluhy - SK Doubravan Újezd B 5:1 (4:0), branky: Bažata, Matějka, Štajner, Kocourek, Hejbal - Kratochvíl, diváci: 40, rozhodčí: Kušo. SK Tlustice B - Hostomice B 2:1 (2:0), branky: Hrdlička, Volráb - Lefner, diváci: 70, rozhodčí: Chvátal. Běštín - Slavoj Osek B 1:3 (1:1), branky: Šťáhlavský - Doležal 2, Vaníček, diváci: 40, rozhodčí: Závora. SK Březová 08 - Spartak TOS Žebrák B 6:1 (1:1), branky: Dupač 2, Mencl 2, Müller, Spousta - Raška, diváci: 60, rozhodčí: Šnajdr. FK Komárov B - Chodouň 3:1 (1:0), branky: Martinkovič 2, Palek - Kotchera, diváci: 50, rozhodčí: Kros. Drozdov - SK Rpety 2:1 (0:1), branky: Lisý J. z pen., Mantlík - Holub, diváci: 70, rozhodčí: Krůta.

1. Osek B⋌ 7 6 1 0 23:9  19
2. Drozdov⋌ 7 6 1 0 19:8  19
3. Zaječov⋌ 7 4 2 1 15:7  14
4. Březová⋌ 7 4 1 2 17:8  13
5. Rpety⋌ 7 4 0 3 18:13 12
6. Tlustice B⋌ 7 4 0 3 13:14 12
7. Podluhy⋌ 7 3 1 3 13:9  10
8. Hostomice B⋌7 3 0 4 23:17  9