Osek B – Osov 4:2

Samotné utkání začali domácí aktivně, ale do vedení se dostali hosté. Už v 5. minutě měl domácí Osek B stoprocentní šanci, ale zkušený Ungr po přihrávce Krose z hranice malého vápna branku přestřelil. Ve dvacáté minutě se prosadili hosté. Po ideální přihrávce Hájka v rychlém protiútoku pohodlně skóroval Bábíček – 0:1. Radost hostů ovšem měla jepičí život. Hned z protiútoku byl stav srovnán, když po přihrávce Drože skóroval Kros – 1:1. Ve 25. minutě mohl poslat domácí do vedení Drož, který ale orazítkoval jen břevno branky Osova. Ve 33. minutě promarnili domácí další tutovou šanci, když Ungr mladší po přihrávce Mudry poslal míč z hranice malého vápna těsně vedle branky. Druhého gólu se domácí příznivci dočkali až v závěru poločasu, když ve 44. minutě přízemní střelou přesně mířil Kros 2:1.

V úvodu druhého poločasu pak Ungr junior zvýšil vedení domácích přízemní střelou – 3:1. O pět minut později proměnil Šenk penaltu a bylo to 4:1. Přestože druhý poločas se hrál v režii domácích, hosté v závěru utkání ještě dokázali korigovat stav, když v 85. minutě snížil Kubišta střelou k tyči na 4:2.

Branky: 21. a 44. Kros, 47. Ungr ml., 52. Šenk – 20. Bábíček, 85. Kubišta. Rozhodčí: Svoboda. Diváků: 40. ŽK: 0:2. Poločas: 2:1.

Osek B: Mužík – Šenk, Plecitý (Drož), Horský, Kratochvíl (Dostál), Ungr st., Zeman, Kříkava, Mudra, Ungr ml., Kros.

Osov: Valkoun – Curych, Kocman, Procházka P., Zámostný, Jánský, Chvojka, Hájek (Kubišta), Bábíček, Vondrák, Smetana (Procházka K.)