Richard Špaček oslavil osmisetpadesátý zápas proměněnou penaltou

Berounsko – Druhý Cembrit Beroun se podle výsledku nepáral s Chrustenicemi, které zdolal 8:2 po poločase 3:0. Na hřišti to bylo zpočátku jinak, když se favorit dlouho trápil, chyboval v nepřesných přihrávkách a střely směřovaly doprostřed branky, soupeř betonoval.

11.4.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

„Jakmile padla první branka, nebylo co řešit. Nejméně dalším pěti brankám zabránil brankář Vít Melichar,“ pochválil gólmana hostů Ivan Sýkora. Za Chrustenice nakonec důstojně oslavil 850. odehraný soutěžní zápas Richard Špaček, který proměnil penaltu. „Nejlepším hráčem Cembritu byl Jan Malý, u hostů jednoznačně Vít Melichar,“ dodal Ivan Sýkora.

Průběh zápasu: Od začátku se hrálo pouze na jednu branku.Veselý z 8 m překopl, tvrdou střelu Vydry brankář zlikvidoval. Teprve v 23, min. unikl Nápravník a přesný přízemní centr poslal z 10 m bodýlkem k tyči Hampl - 1:0. V 27. min. zahrál Červený ve skluzu rukou a zabránil střele směřující do branky, nařízenou penaltu proměnil Větrovec. V 32. min. po rohovém kopu k vidění biliár - hlavička Beňa a Sládek bokem zblízka do brankáře.

V 42. min. uvolnil Beňo do křídelního prostoru Sládka a přetažený centr Hampl z 2 m propasíroval do sítě - 3:0. Hned z rozehrávky hlavičkoval D. Novotný do břevna a v 49. min. postupoval z půlky Paluska, na brankáře Melichara nevyzrál. V 59. min. přesný pas Beňa hlavičkoval v malém vápně D. Novotný na správné místo - 4:0. Po minutě se zrodila pohledná kombinace po ose Celina, Beňo, D. Novotný a Čížek z očí do očí přelstil brankáře - 5:0. V 65. min. z bezprostřední blízkosti pálil D. Novotný do brankáře a v dorážce byl již úspěšný - 6:0. Poté Palusku zarmoutil skvělým zákrokem Melichar. V 70. min. při rohovém kopu zůstal neobsazený Špirit a krásně se trefil hlavou do růžku - 6:1. V 77. min. za ruku nařízena penalta i na druhé straně a jubilant Špaček nezaváhal - 6:2.

Kombinace Palusky a D. Novotného směřovala ze 6 m do brankáře. Po chvíli oplatil Paluska nezištně D. Novotnému, jenž z úhlu netrefil prázdnou branku. V 83. min. na rohový kop Větrovce nejlépe reagoval Klier a prostřelil hradbu těl - 7:2. V poslední minutě poslal Čížek dlouhý pas na Palusku a jeho sólo se konečně vydařilo.

Nejlepší hráč Cembritu: Jan Malý.Nejlepší hráč CHrustenic: Vít Melichar.

Cembrit: Janovský - Veselý (59. Uksa) Celina (62. Klier) Malý Landa - Nápravník (23. Sládek) Beňo Větrovec Vydra (46. Čížek) - Hampl (46. Paluska) D. Novotný
Chrustenice: Melichar - Štastný Červený (75. Froněk) Tuček Jehlička (51 J. Heies) - Mužík Pohlot Špirit Červenka - Špaček (83. Rezek) Veber
Branky: D. Novotný, Hampl po 2, Čížek, Klier, Paluska ,Větrovec PK - Špirit, Špaček PK. Diváků: 90. Rozhodčí: Knotek. Delegát: Ducký

Vysoký Újezd - Všeradice 1:2 (1:2)
V dalším ze zápasů této soutěže se rodila velice těžce výhra Svaté, která doslova vydřela body proti Chodouni. Po hrubých chybách v obraně Svaté i zásluhou tahu na branku bijce Hubáčka vedli hosté ve 30. minutě 3:0. Do poločasu snížil na rozdíl branky stejným stylem hrající Bělohlávek. V poločase přišla v kabině hostí menší bouřka a několik změn v sestavě. Nejvíce se zdařil tah s do středu pole posunutým Karlem Fuxou. Domácí postupně viditelně odpadali fyzicky. Utkání se obrátilo po dvou slepených gólech deset minut před koncem, Svatá vyhrála 4:3.
Na efektně střiženém pažitu ve Vysokém Újezdu domácí bojovali se Všeradicemi o každý míč. Všeradice byly lepším týmem s větším množstvím příležitostí. Rozdílovým hráčem byl Pavel Jakoubek, jako hráz zastavil řadu akcí domácích, Všeradice zvítězily 2:1.

Vysoký Újezd: Sloup - K. Hůla K. Hnátek Burián Zima (46. Severin) - Kail Trojan (46 Šima) Barták Kučera (65 Kokrda) - J. Hnátek (46. Svárovský) Houba (Vraštil)
Všeradice: Nájemník - Kulhavý Pa. Jakoubek Pe. Jakoubek O. Silgernágl - Vynš (68. Staněk) Linhart Fousek (73. Krejbich) Šebek - Kácha (90. Netík (M. Silbernágl)
Branky: Kučera PK - Kácha, Fousek. Diváků: 60. Rozhodčí: Pánek.
Nejlepší hráči Vysokého Újezda: Sloup, Kučera, K. Hnátek. Nejlepší hráči Všeradic: Pa. Jakoubek, Kácha, Linhart.

Chodouň - Svatá 3:4 (3:2)
Výhra Svaté se rodila velice těžce, doslova vydřené body. Po hrubých chybách v obraně domácí i zásluhou tahu na branku bijce Hubáčka vedly v 30 minutě 3:0. Do poločasu snížil na rozdíl branky stejným stylem hrající Bělohlávek. V poločase přišla v kabině hostí menší bouřka, několik změn v sestavě. Nejvíce se zdařil tah do středu pole s Karlem Fuxou. Domácí postupně viditelně odpadali fyzicky. Utkání se obrátilo po slepených dvou gólech deset minut před koncem.
Nejlepší hráči Chodouně: Krumhanzl, Hyrba. Nejlepší hráči Svaté: Fuxa, Bělohlávek, Kúdela.

Zdejcina - Zadní Třebaň 3:1 (0:0)
Důležitý souboj o magickou pátou příčku se hrál v úžasné atmosféře (150 diváků) chvílemi nebylo slyšet vlastního slova. Třebaň mohla do poločasu jít do vedení, neuspěla, nejblíže byla nastřelením tyče Paličkou. Hned po obrátce se dostal do úniku nejlepší hráč Chovančík, střela záhadně zaplavala, dokonale překvapila brankáře a zastavila ji až síť - 1:0. Po hodině hry hosté vyrovnali, když si Bezděk naběhl na centr a uvnitř šestnáctky se dobře trefil. Ostrované chtěli vyhrát,hru dost otevřeli a doplatili v 80. min. na zaváhání v obraně a autorem rozhodující branky byl Vokáč. V samotném závěru již pečetil výhru zblízka Chovančík.

Zápasy komentoval Ivan Sýkora.

Autor: Jan Bežó

11.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Právo - Právo Advokátní a ostatní koncipient 12 350 Kč Asistenti soudců ZAPISOVATELÉ. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12350 kč, mzda max. 18600 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZAPISOVATELÉ - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: pracovní poměr na 1 rok. Požadavky: znalost práce na PC, psaní všemi deseti, dobrá znalost české gramatiky. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky. Kontakt: emailem, telefonicky.. Pracoviště: Okresní soud v berouně, Wagnerovo nám., č.p. 1249, 266 01 Beroun 1. Informace: Karla Kadlecová, +420 311 604 504. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 500 Kč Ostatní uklízeči a pomocníci OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCÍ VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCÍ VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Libomyšl. Upřesňující informace: směnnost - jedna směna / pružná pracovní doba, manuální práce, můžou být i přesčasy a víkendy. Požadavky: fyzický stav odpovídající pracovní zátěži. Kontakt: telefonicky, osobně (dle vzájemné dohody po telefonu).. Pracoviště: Veles trans s.r.o. otročiněves, 267 03 Hudlice. Informace: Svitlana Ključivska, +420 733 609 696. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Mechanik opravář, 150 Kč Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení OPRAVÁŘI STAVEBNÍCH STROJŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 150 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: OPRAVÁŘI STAVEBNÍCH STROJŮ - místo výkonu: Beroun, pracovní poměr na dobu neurčitou, požadavky: čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pečlivost, ŘP sk. B., oprávnění na obsluhu VZV a svářečský průkaz výhodou, zaměstnanecké výhody: stravenky, výkonnostní odměny, kontakt přes tel. (PO - PÁ: od 6:30hod do 15:00hod.) nebo přes e-mail: bedrich.tusl@bauholding.com. Pracoviště: Bmti čr s.r.o. - beroun, Lidická, č.p. 802, 266 01 Beroun 1. Informace: Bedřich Tušl, +420 602 594 195. Potravinářství - Potravinářství Pekař 14 500 Kč Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek PEKAŘI, CUKRÁŘI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PEKAŘI, CUKRÁŘI - Místo výkonu práce: Beroun. Kontakt: telefonicky.. Pracoviště: Praise store s.r.o. beroun 1, Na Ostrově, č.p. 274, 266 01 Beroun 1. Informace: Oleksij Koval, +420 776 383 333.

Králův Dvůr si doma poradil s Brozany.

Balšánek: My hráči máme anglické týdny rádi

Herejt vyslal dvě zkušené navštívenky

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.