Bratronice – Chyňava 2:3

Hned v úvodu sice brankář Mikuláš vyrazil tvrdou střelu na tyč, v 9. minutě se ale Chyňavští dostali do vedení, když Steiner obstřelil vybíhajícího brankáře. Pak mohli hráči Chyňavy své vedení i navýšit, šance ale neproměnili. S postupem času se Bratronice dostaly do hry a v závěru poločasu vyrovnaly na 1:1.

I v úvodu druhé půle se Chyňava dostala do vedení. První střelu Nováka sice brankář vyrazil, na dorážku ale neměl nárok. Pak hosté zahodili dvě velké šance a s postupem času iniciativu převzali domácí. Ti také v 75. minutě po závaru vyrovnali na 2:2. Bratronice si pak vytvořily velký tlak, do vedení se ale nedostaly. Naopak v závěru udeřila Chyňava. Střela Kříže sice skončila jen na spojnici branky, v 88. minutě ale Chyňavští kopali roh a jeden z domácích si srazil míč do vlastní branky. Chyňava tedy postoupila do finále.

Branky: Rojan, Veselský – Novák 2, Steiner Zd. Poločas: 1:1.

Chyňava: Mikuláš - Bílý, Vejvoda, Jiras, Bauer- Zd. Steiner, Husák, Kříž, Hakl, Novák – Kosprd. Střídali: Buncík, Petrbok, Rynda.

Finále: Běleč – Chyňava 8:1

Běleč byla favoritem finále, což v prvním poločase bezezbytku potvrdila. Prvních patnáct minut sice Chyňavští hráli proti Bělči dobře, pak ale na hřišti kraloval jejich soupeř a ve 20. minutě již byl stav 0:2, když o druhý gól se vlastencem postaral Vejvoda. Brankář Mikuláš sice předvedl několik dobrých zákroků, v závěrečné patnáctiminutovce první půle ovšem Běleč přidala tři branky. Poločas tedy skončil drtivým výsledkem 5:0.

V úvodu druhé půle dokázali Chyňavští snížit, když si centr Nováka Bělečtí srazili do vlastní branky. Po chvilce ale Běleč zvýšila na 6:1 a pak favorit přidal ještě další dvě branky. Běleč byla ve finále po všech směrech lepší a jak napovídá i výsledek, zvítězila naprosto zaslouženě.

Branky: Diviš 4, Dvořák, Trousil D., Trousil F., Trousil Z. – Novák. Poločas: 5:0.

Chyňava: Mikuláš (46. Rynda) – Bauer, Vejvoda, Jiras, Bílý – Novák, Husák, Kříž, D. Steiner, Zd. Steiner – Kosprd. Střídali: Buncík, Kšír.