Vraťme se ještě k uplynulému ročníku ČFL. Podle mne byl určitě pro Králův Dvůr úspěšný. Souhlasíte s tím?
Ano souhlasím, byla to parádní sezóna. Do poslední chvíle jsme hráli o čelní umístění a nakonec uhráli historicky nejvíce bodů v ČFL. 
Vše bylo a je cennější o to víc, že nechybělo málo a ČFL se loni v Králováku vůbec nehrála. Nakonec jsme se všichni v klubu semkli, a dokázali poskládat skvělý tým. Velký dík za podporu patří Městu Králův Dvůr a ostatním sponzorům, kteří dlouhodobě podporují fotbal Králově Dvoře, v čele s firmou Apokork.

Odpočinuli jste si na dovolených trochu od fotbalu nebo se nedá úplně vypnout?
Sezona byla pro všechny dlouhá a náročná, odpočinek od fotbalu byl pro všechny potřebný a nutný. Já osobně jsem od všeho ujel na deset dní k moři, kde jsem fotbal a ostatní pracovní věci úplně vypustil.

Došlo k nějaké výrazné obměně kádru, nebo jste jen doplnili potřebné posty?
Po skončení sezony ukončil fotbalovou kariéru Tomáš Šilhavý, který toto avizoval již loni. Tohle je pro nás na hřišti obrovská ztráta. Bude teď již jen plnohodnotným trenérem, ale pozitivum na tom alespoň je, že nebudu na lavičce na všechno sám. Do Táborska navíc přestoupil Michal Hell a zpět do Příbrami se vrátili David Kilián a Karel Soldát, o jehož působení u nás se ještě jedná. Rozpadla se nám tedy rázem celá obrana, navíc jsme tím ztratili i výšku do standardních situací. Proto jsme přivedli na přestup do defenzivy Honzu Matase a Michala Růžičku, oba velmi kvalitní a zkušené hráče, dále přišel z juniorky Příbrami Tomáš Břížďala a povedlo se nám dotáhnou i hostování Štěpána Hlinky, který je vyzkoušený z faremní spolupráce s FK Příbram.

V uplynulém ročníku jste zaznamenali úspěchy jak ve třetí lize, tak poháru. Chcete na dobrou cestu navázat?
Rádi bychom, ale všichni v klubu víme, že navázat na loňskou sezonu bude strašně těžké, laťku jsme si nastavili hodně vysoko. K nadcházejícímu ročníku tak máme velký respekt, třetí liga je strašně vyrovnaná, je v ní spoustu ambiciózních týmů a naši soupeři určitě nespí. Já osobně bych si přál, aby kluci byli hladoví po úspěchu, a aby nás fotbal zase všechny bavil.

Připravili jste pro diváky něco nového v Apokork aréně?
Nic extra speciálního nechystáme. Budeme se snažit hrát v sobotním dopoledni fotbal, na který se bude snad dát koukat, podpořený dobrou klobáskou a pivkem. Pro mě osobně je důležité, že klub je stabilizovaný, konkurenceschopný, má vlastní hráče, mládežnickou základnu, která se stále rozrůstá. Vedení klubu v čele s panem Hrabákem se snaží v rámci možností vylepšovat prostředí na stadionu, chystáme letos posunutí hrací plochy směrem k tribuně. Bude tak větší kontakt hráčů s diváky a zároveň tím dosáhneme na potřebné výběhové zóny, nutné pro splnění podmínek FAČRu. Tak, aby se tady dala hrát případně jednou v budoucnu třeba i vyšší soutěž.