Dobrovice – Králův Dvůr 2:3 (0:3).

Branky: 76. Routek, 90. Eliáš J. – 1. a 14. Balšánek, 9. Procházka. Rozhodčí: Mudra, Paták, Pastyřík. ŽK: Routek, Sedláček, Miškovský, Tvaroha – Bouček, Eliáš P. Diváků: 180. FK Králův Dvůr: Krček, Bohánek, Růžička, Soldát, Břížďala, Hlinka (92. Zelenka), Matas, Balšánek, Ježdík (79. Eliáš P.), Procházka (54. Bouček), Kraus (91. Bican). Trenér: Sabou.

„Do utkání jsme vstoupili tak, jak jsme si řekli, byli jsme aktivní, domácí jsme napadali hodně vysoko. Než jsme se na lavičce rozkoukali, tak jsme vedli 3:0, což byl z naší strany snový úvod,“ tetelil se vedením trenér hostů Jiří Sabou.
Do kabin se odcházelo za stavu 0:3 pro Cábelíky.

„Myslím, že první poločas jsme měli pod kontrolou, Dobrovici jsme pustili do jedné šance, kdy Krček skvěle vychytal Volfa. O poločase jsem kluky upozorňoval, že ještě není vyhráno, což se potvrdilo. Dobrovice utkání nezabalila, hrála na riziko, dostala nás v určitých pasážích utkání pod tlak, škoda, že jsme nedokázali vyřešit brejkové situace, které jsme do jejich otevřené obrany měli,“ litoval králodvorský kouč.

Dobrovice se v závěru vzchopila a myslela dokonce na vyrovnání. „Domácí v devadesáté minutě nakonec snížili na rozdíl jediné branky, závěr tak pak byl samozřejmě hektický,“ uvedl Jiří Sabou, který dodal: „Je to pro nás hodně cenné vítězství, Dobrovice má skvělý tým. V mých očích je to jeden z nejlepších týmů v České fotbalové lize, vyhrát zde není vůbec jednoduché.“