Po solidním vstupu do soutěže, kdy cábelíci okupovali i šesté místo, nyní přišlo částečné vystřízlivění a pád na dvanáctou příčku ČFL. "Je pravdou, že se nám v posledních zápasech nedaří tak, jak bychom si představovali. Z toho se rodí nervozita hráčů. Neproměňujeme šance, hrajeme takový fotbal, nefotbal. Teď to navíc bylo až na posledních pětadvacet minut bez šťávy. Musím přiznat, žádná sláva," uvedl po remízovém zápase s Českou Lípou králodvorský trenér Miloslav Kučera. Po středeční porážce na půdě Motorletu Praha Králův Dvůr uhrál doma s dalším nováčkem remízu 1:1. "Myslím, že na nedělní zápas mělo vliv utkání s Motorletem, kde jsme totálně selhali a vyhořeli. Z mančaftu je cítit snaha o maximální nápravu. Ale kolikrát, když se člověk moc snaží, tak to má opačný účinek. Nedaří se nám, hodně kazíme přihrávky," poznamenal trenér Kučera.

Cábelíkům se letos již poněkolikáté stalo, že inkasovali v úvodní desetiminutovce. "Před první brankou jsme udělali chybu.Vidím jijednoznačně v komunikaci brankáře.Byl tamlaciný roh a pak padající míč letělna roh malého vápna a opět ho nikdonesebral," poznamenal Kučera. Od tohotomomentu, který hosté potrestali, seale Česká Lípa do zakončení příliš nedostala. "Soupeři jsme de facto až na dva náznaky šancínedovolili dostat se do zakončení. Musím ale dodat, že soupeř na tom vůbec nebyl špatně. Kombinačně na tombyl daleko lépe než my. Hrál přesněji. V konečném důsledku je to zasloužená remíza pro oba," hodnotil střetnutí králodvorský trenér.

V závěru zápasu mohli cábelíci rozhodnout o svém vítězství. "Soupeř bylfotbalový, ale přesto v závěru měl Trantina stoprocentní šanci, kdybyl normálně skosen a nicse nedělo. Pak měl ještěfantastickou hlavičku v pádu,kterou brankář reflexivně vyrazil. To užse mu vícekrát nemůže povést. To byla náhoda a krásná akce," poznamenal k šancím Trantiny Kučera. Tím ale výčet útočného snažení cábelíků nekončí. "Pak jsme měli tlak, aleskončili jsme v šestnáctce, kdymíč poskakovaltřeba na malém vápně, ale my jsme ho nedopravili do branky. Stoprocentní šanci měl Novák, který při závaru zmetru a půl přestřelil branku. Už jsemsice zvyklý, ale nemíním todále tolerovat,protoženás to zabíjí," uvedl Kučera.

Mužstvo Králova Dvora zatím nehlásí téměř žádné zdravotní problémy. "Musím říct, že zatím se námzraněnívyhýbají. Drobné problémy má Kyklhorn s lýtkovým svalem, ale jinak jsou všichni v pohodě," zmínil trenér cábelíků, který prozradil, že sestava dozná změn. "Teď hrajeme v Sezimově Ústí, kde to je vždy nebezpečné. Sáhneme k radikální proměně mužstva, jelikož někteří hráči dostávají šanci a pořád nic. Musí přijít řada na ty druhé. Kádr máme poměrně silný a vyrovnaný," poznamenal Kučera.

Cábelíci jsou v tabulce na dvanáctém místě, na páté místo ovšem ztrácí jen dva body. "Toje na této soutěži skvělé. Tady může porazit každý každého, je to i o štěstí.Kdybychom byli trochuco kčemu, tak jsmev nedělimohli hráto druhé místo a nakonec jsme dvanáctí. V této soutěži, když se někomu podaří dvakrát za sebouvyhrát, poskočí do první pětky.To je na této soutěži zajímavé," podotkl Miloslav Kučera.