Třetiligový duel byl prestižní pro záložníka Vyšehradu Dominika Haška. „Určitě ano. I vzhledem k tomu, že když jsem odcházel z Hořovicka, tak jsem dostal nabídku jít hrát do Králova Dvora. Ale abych pravdu řekl, tak víc prestižnější to bylo, když jsem hrál za Hořovicko, protože pro kluky z Hořovic to bylo takové malé derby,“ podotkl Dominik Hašek.

Hbitý mladík se jednou zapsal i do střelecké listiny, když zvyšoval už na 5:0. „Gól byl snadný. Kamil Kulhavý to zatáhl po levé straně a vystřelil ze strany. Gólman to vyrazil před sebe, obránce se nestačil se mnou chytit a já už to měl lehké, dával jsem to do prázdné brány,“ usmíval se Hašek.

Vítězství 3:1 nad lídrem tabulky se nerodilo lehce.
FOTO: Komárov si vyšlápl na lídra

Skóre se zastavilo na konečných 7:1 pro Vyšehrad. „Není co hodnotit, na hřišti jsme od první minuty neexistovali. Podali jsme ostudný, tristní výkon, který se neslučuje s mým pohledem na fotbal. Soupeř měl navíc šťastný den, protože každá jeho střela na naši branku skončila v síti. Dostali jsme tvrdý direkt, chci věřit, že si z toho hráči vezmou poučení. Je to jen fotbal, ale podobný zápas bych už zažít nechtěl,“ mračil se po utkání trenér Cábelíků Jiří Sabou.

Radostnější víkend měl samozřejmě ofenzivní hráč Pražanů. „Od přípravy až doteď jsem nastoupil v každém utkání v základní sestavě a jsem za to moc rád. Jsem totiž ze základní sestavy nejmladší na hřišti,“ uculoval se spokojený Dominik Hašek.

Pošlete zvídavé otázky nadějnému hráči Keltů.
ON-LINE: Ptejte se hokejbalisty Jiřího Hrabára