VOTICE – ŽEBRÁK 7:1

Domácí měli od začátku převahu a po deseti minutách se také dostali do vedení. Jonszta sice hlavičkoval do břevna, u odraženého míče byl ale první Pohan, který pohodlně skóroval. Po chvilce mohly Votice přidat další branku, Ťažký ale své spoluhráče podržel. Pak se o slovo přihlásili také hosté zakončení Nesnídala a Lukeše ovšem vyrovnání nepřineslo. Deset minut před poločasem Votice zvýšily na 2:0. Po ukázkové kolmici a akci Čupra s Viskupem skóroval Dušátko do prázdné branky.

Úvod druhé půle vyzněl lépe pro hosty, když Lukeš potrestal nedorozumění brankáře s obráncem. Snížení Spartak nabudilo, jenže Votice o čtyři minuty později odpověděly. Na centr z rohu si naskočil volný M. Budil a hlavou nedal Ťažkému šanci. V 67. minutě pak Votice definitivně pojistily své vedení. Ťažkému se totiž nepovedl odkop, když míč skončil přímo na kopačkách Homolky, pro kterého nebylo problémem trefit prázdnou branku. Pak Žebrák naprosto odpadl a domácí přidali ještě další tři branky.

Branky: 10. a 76. Pohan, 33. Dušátko, 57. M. Budil, 67. Homolka, 81. Neuberg, 89. Kolář z pen. 54. Lukeš. ŽK: 3:3. Diváci: 130. Poločas: 2:0.

Žebrák: Ťažký – Lehocký, Jirovský, Barborka, Míčka – Kebrle, Kára – Souček (Kuška O.), Dochtor, Nesnídal – Lukeš (Reiser).