Svěřenci trenéra Nesnídala se v sobotu představili v Tlustici, která před tímto zápasem také nepoznala chuť porážky. Tři body si nakonec odvezl Žebrák. Naplno bodoval i Osek, který neměl větší problémy s berounským béčkem. Nejvíce diváků o víkendu přilákal souboj Praskolesů se Zdicemi. Zápas, ve kterém měly oba celky několik šancí přinesl jediný gól v podání domácího Hacmace. Zdice tedy poprvé v sezoně poznaly porážku.

Až na deváté pozici jsou fotbalisté Trubína. Ti hostili v neděli poslední Drozdov, který letos na první body zatím čeká. Domácí začali zostra a hned ve druhé minutě parádně zavěsil Vilém Vlček. Hosté ovšem dokázali po deseti minutách vyrovnat. Vyrovnaný stav dlouho nevydržel. Po chvilce byl v šestnáctce faulován Vlček a Klička následně proměnil penaltu. Když pak Šindelář proměnil svůj únik vedl Trubín 3:1. Po změně stran se vše důležité odehrálo mezi 60. a 65. minutou. Během dvou minut se dvakrát trefil Šindelář, který tak završil hattrick a o dvě minuty později pak Klička zvýšil na 6:1. Hosté pak již jen zkorigovali stav z penalty.

Vysoké vítězství si připsali i fotbalisté Nižbora, kteří podali proti trápícímu se Chlumci velmi dobrý výkon a soupeře deklasovali 6:2. Hattrickem se blýskl Roman Lukeš. Druhé vítězství v letošní sezoně si připsali fotbalisté Doubravanu Újezd, kteří ve druhém poločase rozhodli o své výhře nad družstvem Broum. V zápase promarnily oba celky několik šancí, za zmínku určitě stojí, že domácí Doubravan třikrát nastřelil tyč.

Jediná remíza čtvrtého kola se zrodila ve Stašově a k vidění byl, alespoň co se týče vývoje skóre, zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byl k vidění vcelku vyrovnaný fotbal, jenže góly dávali jen domácí. Stašov vedl o poločase 2:0, druhá půle ovšem patřila Šemíkům. Ti měli převahu, dlouho se ale nemohli prosadit, a tak se dostali do šancí i domácí. Šemíci snížili na 2:1 v 69. minutě díky parádní střele Plota. Hosté pak vystupňovali tlak, své šance ale zahodili. V dramatickém závěru byly k vidění šance na obou stranách, nakonec se o výsledku rozhodlo až v 93. minutě, kdy se o vyrovnání postaral hostující Nový.

Stašov - Horymír Neumětely 2:2 (2:0), branky: Bartoš, Eichenmann T. – Plot, Nový, diváci: 90, rozhodčí: Knotek - Hájek, Bidšovský. FC Freyburg Trubín - Drozdov 6:2 (3:1), branky: Šindelář 3, Klička 2 (1 z pen.), Vlček V. – Švarc, Kalina, diváci: 30, rozhodčí: Svoboda - Hájek, Knotek. Praskolesy - FK Olympie Zdice 1:0 (1:0), branka: Hacmac, diváci: 180, rozhodčí: Marx - Svoboda, Vlachopulos A. SK Tlustice - Spartak TOS Žebrák 1:3 (0:2), branky: Bláha – Kára, Kebrle, Nesnídal, diváci: 160, rozhodčí: Sekerka - Egrt, Belanský. SK Doubravan Újezd - Broumy 2:1 (1:1), branky: Ptáček, Hnízdil – Novák Jan, diváci: 100, rozhodčí: Pecka - Mázdra, Spiegl. Slavoj Osek - Český lev-Union Beroun B 4:1 (1:0), branky: Vaníček, Ungr, Doležal, Tvrz – Krůta, diváci: 80, rozhodčí: Kareš - Šnajdr, Teplý. SK Nižbor - Chlumec 6:2 (3:1), branky: Lukeš R. 3, Kučera, Hybš, Matějka F. – Kural 2 (obě z pen.), diváci: 120, rozhodčí: Špicl - Závora, Červenka.

 1. Osek⋌ 4 4 0 0 17:2  12
2. Žebrák⋌ 4 4 0 0 13:2  12
3. Zdice⋌ 4 3 0 1 12:3   9
4. Tlustice⋌ 4 2 1 1  9:7   7
5. Stašov⋌ 4 2 1 1 10:9   7
6. Újezd⋌ 4 2 1 1  5:7   7
7. Praskolesy⋌ 4 2 0 2  9:3   6
8. Nižbor⋌ 4 2 0 2 12:8   6