Jan Procházka nehrál kvůli zranění od září, ale že i daleko po třicítce bude pro mužstvo kouče Jana Pejši velkou posilou, ukázal hned v první přípravě. Nastřílel hattrick! „Ale byly to spíš dorážky a dokončení akcí, prostě jsem stál na správném místě a v pravou chvíli,“ usmál někdejší skvělý prvoligový hráč Mostu a Kladna.

Mužstvo pochválil hlavně za první poločas, který vyhrálo 4:0. „Hráli jsme dobře, i když to nemůžeme přeceňovat, protože Hořovicko odehrálo v sobotu dva zápasy na turnaji. Potom jsme prostřídali a nějaké chybičky tam byly, ale i po obrátce se na náš výkon dalo koukat,“ mínil Procházka.

Za zmínku stojí i další střelecký výkon, David Čížek se trefil dvakrát. A v poli bylo citelně znát, že si svou špílmachrovskou taktovku bere ve svém Kladně zpátky do ruky Antonín Holub. „Skvělý na míči, klidná a přesná rozehrávka. Tonda nám stoprocentně hodně pomůže,“ má jasno Jan Procházka.

Dodejme, že za Hořovicko ve druhém poločase sníižovali Novotný a Makedonec Grujovski.

V sobotu ale tým z Berounska slavil vítězství na turnaji v Dobrovízi, kde porazil Admiru Praha 2:1 brankami Zítka a Bergera a poté ve finále Přední Kopaninu 2:1. Do její sítě obstaral oba zásahy Novotný.