Může výkon Čechie ovlivnit dopolední termín utkání, na který je Cembrit přece jen více zvyklý?
Spurný: Dopolední termín by nám neměl vadit, tedy jestli všichni hráči v sobotu dodrží životosprávu (smích).
Klier: Jestli může dopolední termín utkání být pro nás výhodou? Tak určitě… Je to náš tradiční začátek a ideální by bylo, kdyby v Jáchymově měli v sobotu nějakou taneční zábavu.

Na koho si budete dávat největší pozor?
Klier: Jak říkám, ten Frýda, to je šikovnej chlapec, Krobík má zas nohy jak aztécký sloupy a ty jeho bomby musíme blokovat. Ale je tam kvalita všude, Spurňák, Vlčoun, Martin Žalud, Jacob, to si nevyberete.
Spurný: Zvláštní pozor si na nikoho dávat nebudeme, musíme se každý soustředit na sebe a neudělat zbytečné chyby.

Kdo je favoritem utkání?
Spurný: Favoritem není ani jeden tým, ale doufám, že potvrdíme náš počet vstřelených gólů a nějaké přidáme.
Klier: Je to kulatý, podle skóre Čechie, ale na podzim jsme je porazili venku 4:2. Takže bych to viděl padesát na padesát.

Jak jste se na zápas v týdnu připravovali, bude přímo na stadionku připraveno něco speciálního?
Spurný: Příprava byla jako každý jiný týden.
Klier: Vymalovali jsme klubovnu na tu slávu, posekali hřiště, z tiskárny přivezli tři sta programů k utkání, tak snad bude vyprodáno. Tombola bude mít tentokrát sedm cen a o poločase bude soutěž o karton plzeňský dvanáctky „Poločasový kop štěstí“ z půlky na branku pro tři diváky. No a hráči? Účast na trénincích byla standardně dobrá, hvězdy jako Pali a Vydra měly „individuálek“.

Věříte v případě výhry v postup a půjdete do okresu?
Spurný: V případe výhry bychom byli k postupu hodně blízko, ale ještě budou nějaké těžší zápasy. Kdyby to vyšlo, tak bychom určitě postoupit chtěli.
Klier: Soutěž je ještě dlouhá a jdeme zápas od zápasu, ale vzhledem k tomu, že jsme kvalitně doplnili kádr, bychom se tomu nebránili.

Když v neděli vyhrajete, jaká bude oslava?
Klier: Tak to uvidíme, až jak to dopadne, druhý den je svátek, takže se to klidně může protáhnout (pokoutně se směje).
Spurný: Oslava by určitě nějaká proběhla.