Chaloupky - Libomyšl 6:2 (0:1)


Dá se říci, že se již bojovalo o tzv. šest bodů. Chaloupky po delší době v silnějším složení, soupeři chyběli Kladívko a Malý.
Oba týmy si vypracovaly řadu brankových příležitostí. Do poločasu se na správné místo trefil pouze hostující Špalek. Když Červený v 50. min. zvýšil angličanem na 0:2, vypadalo vše nadějně. Poté se projevila zkušenost domácího celku, který díky kvalitní záložní řadě jasně začal soupeře přehrávat a během dvaceti minut dokonale otočil výsledek ve svůj prospěch. Naopak Libomyšl kupila chyby v rozehrávce a nedokázala ani zkrotit míč proti silnému větru. S chutí si zastříleli zejména Petr Větrovský a Roman Sojka, kteří se shodně podíleli na dvou brankách. Chaloupky si zaslouženě na své konto připsaly důležité body.

Ilustrační foto
Nová akce pro „čutálisty“ má název Deník nám fandí
Na letos poslední Republikové Grand Prix a současně také TOP 2017 v elektronických šipkách v Mostě skončil neumětelský Jan Pitra zahřívacím turnaji  501 MO druhý.
Šipky se hrají v hospodách i sálech

Zaječov - Cerhovice B 2:0 (0:0)


Rezerva Cerhovic tentokrát hodně těžko lepila sestavu, neměla nikoho na střídání a například obrana měla věkový průměr 50 let. Nakonec našli pozitivní okolnost, že nedostali větší příděl. Mládí Zaječova mělo pochopitelně více ze hry a postupně uběhalo soupeře. Překvapivě i on měl dobré brankové příležitosti, zejména Procházka i Větrovský, na dobrého brankáře Josefa Tomáška ale nevyzráli.
Zápasy popsal Ivan Sýkora.

Program víkendu:
Na první Žebrák ztrácí sice druhý ve třetí fotbalové třídě Komárov B čtyři body, ale utkání to může být výživné. Půjde o hodně.
Áčko Komárova se zabydluje v I. A třídě a pro posun celého klubu by stálo za to postoupit do okresního přeboru.

Spartak Žebrák po pádu do třetí třídy vyměnil vedení klubu a určitě chce rychle stoupat výše. Historie tohoto klubu velí hrát krajské soutěže a ne se pohybovat v předposlední třídě.

Jelikož se hraje utkání v neděli, kdy není na programu tolik utkání, očekává se větší divácká návštěva. Určitě nebude taková jako při nedávném derby I. A třídy mezi domácím áčkem a Cerhovicemi, kdy přišlo 440 diváků, ale návštěva by se podle odhadu mohla dostat přes sto diváků.

Na obou stranách se totiž představí několik hráčů, kteří mají za sebou zkušenosti v žákovské lize nebo divizi dospělých. V utkání také dojde k duelu jedenáctigólových střelců Michaela Petráše a Iva Kučery.

III. třída: Březová – Zaječov (so 11 hř. Bzová, Chvátal), Libomyšl – Svatá (so 14 Závora), Nižbor – Chaloupky (so 14 Vlachopulos), Cerhovice B – Všeradice (so 14 Červenka), Cembrit Beroun – Mořina (ne 10:15 Špicl J.), Hudlice – Loděnice B (ne 14 Hájek V.), Komárov B - Žebrák (ne 14 Krupa).