KRÁLŮV DVŮR B – KARLŠTEJN 3:0
Branky: Šolc (PK), Svoboda Jan, Hrudka. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Kareš. Diváků: 60.
Zajímavý, hektický a dlouho nerozhodný souboj dobré úrovně rozhodl odpískaný pokutový kop. Jeho proměněním uklidněná rezerva Cábelíků si zlepšeným závěrem proti vabank hrajícímu soupeři pohlídala výhru.

TMAŇ – SVATÁ 3:2
Branky: Smíšek M. 2, Fiala L. – Fuxa 2. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Veverka. Diváků: 50. Nejlepší hráči: Smíšek, L. Fiala – Fuxa, P. Falc.
O nesmírně důležité body v boji o záchranu vyhrála Tmaň díky tomu, že jezdila tzv. po zadku a nechala na hřišti všechny síly. Podle naštvaných hostů i díky rozhodčímu Veverkovi.
Svatá v kompletní sestavě začala dobře, do vedení jí dostal Fuxa, když dokázal zužitkovat nepřímý kop uvnitř šestnáctky. Domácí celek měl možnost vyrovnat z penalty, což odmítl L. Fiala, který mířil do tyče. Nakonec přece jen L. Fiala do poločasu skóroval.
Po přestávce se prosadil nejmenší hráč na hřišti Smíšek – klasicky hlavou – 2:1. Nejvíce hostů vadilo, že zákroky při samostatných únicích Dřevěného a Bělohlávka zůstaly bez odezvy rozhodčího.
Svatá se nevzdávala a po centru dorážel Fuxa na správné místo – 2:2. O výhře Tmaně rozhodl Smíšek, když technická střela vypuštěná za vápnem zaplavala do sítě.

ZDICE B – VYSOKÝ ÚJEZD 0:4
Branky: M. Trojan 2, Švamberk, Šima. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Bidšovský. Diváků: 40.
Slabý odvar fotbalu v podání rezervy Olympie, v jejíž podání převládala nepřesnost a bídná koncovka. Zdice B brankáře Vysokého Újezdu Sloupa vůbec nezaměstnaly. Sokolíci se postupně rozehrávali, o jejich výhře nebylo pochyb.

HUDLICE – NOVÝ JÁCHYMOV 4:6
Branky: Tikovský 2, Bergman Lukáš, Lommer – Žalud 3, Vlček, Zábranský, Pelc. Poločas: 3:3. Rozhodčí: Vlachopulos. Diváků: 150.
Velkou přestřelku okomentovala Zoja Spurná z tábora novojáchymovské Čechie lakonicky a s úsměvem: „Vy holomci, připravíte nás o nervy!"

CHODOUŇ – CEMBRIT BEROUN 2:3
Branky: Flachs, Hyrba – Paluska 2, Čížek. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Palek. Diváků: 60.
Souboj týmů z opačných pólů tabulky nevyzněl pro favorita moc přesvědčivě. Cembrit brzy inkasoval a dlouho se herně trápil. Postupně tým ze Závodí skóre obrátil, jenže pohrdl několika vyloženými příležitostmi. Nakonec byli hosté rádi za vydřenou těsnou výhru.

LUŽCE – TETÍN 1:4
Branky: Hůla Jindřich st. – Šimáček, Bláha, Krtek, Kaňka. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Hájek. Diváků: 40. Nejlepší hráči: D. Dušek – Langhans, Hejna.
Domácí dobře začali, ale to bylo vše. Tetín postupně obracel hru i skóre. To jak narůstalo, přineslo potřebné uklidnění do jeho řad. Ukázkové bylo vyrovnání z kopaček Šimáčka z 28 metrů. Poté unikl Bláha a umístil k tyči na 1:2. Po kombinační akci zvyšoval do prázdné branky Krtek. Střelecký účet uzavřel Kaňka, když neobvykle předběhl stopera a zakončil.