Lety disponují silným kádrem, v jejich sestavě je několik bývalých prvoligistů. „Na závěr sezony nás čekal opravdu hodně silný tým z Let, kde působí Snozík, marek Jarolím a další velmi dobří hráči. Na zápas jsme se připravovali tím, že chceme hrát ze zajištěné obrany. Což se nám podařilo,“ prozradil taktiku trenér rezervy Adam Novák.

Kouč při nepříznivém podzimním vývoji uvažoval o výpomoci z áčka, které hrálo třetí ligu již v pátek. „Před zápasem jsem řešil možné posílení ze strany A mužstva. Do zápasu nakonec nastoupili jen Jirka Ježdík a Tomáš Bříždala,“ uvedl Adam Novák.

Lety se dostaly do vedení Jarolímovou penaltou, ale domácí dokázali do půle otočit. „Začátek utkání byl hodně vypjatý, na těžkém terénu se hra přelévala z jedné strany na druhou. My jsme měli v prvním poločase hodně příležitostí vstřelit branku, ale bohužel jako první se radovali hosté, kteří z pokutového kopu a vedli 1:0. Ale náš tým se nesložil a ve 33. minutě se k míči z vápna postavil Jirka Ježdík, který zamířil přímo do šibenice a i sám hostující brankář našemu hráči zatleskal. Následující minutu už jsme se radovali podruhé, kdy obránce vyškolil Bican. Potom tam byly ještě velké šance Břížďaly, který bohužel dvakrát neproměnil,“ radoval se i litoval zároveň Novák.

Králův Dvůr B si ve druhé půli nenechal výhru utéci. „Do druhé půlky jsme šli na hřiště udržet těsný výsledek a bojovností třeba i nějaký přidat. Podařilo se nám zaskočit silný tým,“ neskrýval nadšení Adam Novák.

Jeho tým skončil po podzimu předposlední, bude jaro lepší? „Pokud nám vydrží tento bojovný duch a podaří se nám přivést alespoň dva hráče, myslím, že by se mohl podařit boj o záchranu. Na záchrannou příčku nám chybí tři body, což je jeden zápas. Na závěr bych rád poděkoval všem hráčům, fanouškům, kteří nám drží palce,“ dodal Adam Novák.