Při nich se budou určitě hodně probírat usnesení valné hromady FAČR, jejíž delegáti schválili například navýšení příspěvků i pro děti. Nicméně pojďme se raději fotbalem bavit než se čílit nad rozhodnutím bafuňářů.

V sobotu slaví 80 let od svého založení fotbal v Chodouni. Program začne od 10 hodin utkáními mládežnických týmů, na hřišti se představí poté i staré gardy Chodouně a Karlštejna, od 16 hodin je na programu hlavní zápas domácího celku s Loděnicí. Celým program provede diváky herec Roman Skamene. Program pokračuje i v neděli.

Sto let kopané v Tlustici oslaví tamní sice až v sobotu 1. července hlavním zápasem s Amforou, ale už v tuto sobotu vše zahájí turnajem starších a mladších přípravek.

Matyáš Šapovaliv byl vyhlášen mezi trojicí nejlepších českých hráčů šampionátu.
Hokejová hvězda v Berouně. Matyáš Šapovaliv přiveze i stříbrnou medaili

V Praskolesích je na programu Letní fotbalová sešlost, v jejímž rámci se postupně představí mladší přípravky, žáci a minipřípravky. Na turnaje těchto kategorií dorazí například i Union Břevnov, další celky jsou z našeho regionu.

Hlavním bodem je exhibiční utkání týmů Praskolesy Plus proti Ligouši po 20 letech, které začne v půl páté. V prvně jmenovaném týmu nastoupí hráči nějak spjatí s Praskolesy, i s ligovými zkušenostmi. V druhém se pak sejdou fotbalisté SK Hořovice, kteří před dvaceti roky hráli jako první v regionu žákovskou ligu.

Večer je na programu diskotéka, ale program začíná už v 9 ráno, tak přijďte povzbudit i ty malé abonenty fotbalu.