Beroun B - Tlustice 0:0

Hosté byli v úvodní patnáctiminutovce aktivnější, do šestnáctky se aletéměř nedostali. Výjimkou byla 5. minuta, ve které chyboval domácí brankář Hejcman, při následné střeleBystřického ale své zaváhání napravil a míč vyrazil na roh. S postupem času se začali více prosazovat domácí. V 19. minutě sražená střela Grajcara propadla Červenkovi, na čáře ale vše zachránil Ungr. Po chvíli se do šance tlačil Marek Přibyl, Souček mu ale míč v poslední chvíli ukopl. Poté o sobě opět dali vědět hosté. Se střelou Jelena si ovšem Hejcman poradil a Ungr hlavičkoval při rohu nad branku. Gólem pak neskončila ani tvrdá střela Dolínka z hranice šestnáctky. Ve 37. minutě se mohli dostat domácí do vedení. Dalekonosná střela Krčmy po teči jednoho z hostů změnila směr a posléze orazítkovala břevno.

I v úvodu druhé půle domácí mířili do brankové konstrukce. V 52. minutě postupoval Hlávka sám na branku, zamířil ale jen do tyče. Poté se dlouho hrálo ve středu hřiště bez jakýchkoliv šancí. Až v 74. minutě zahrozili hosté, Hejcman ale při šanci Bystřického dobře vyběhl. O pět minut později předvedl pěknou střelu z pětadvaceti metrů domácí Krčma, hostující brankář ale výtečně míč vyrazil. Od 82. minuty hráli Berounští o deseti, po druhé žluté byl totiž vyloučen Grajcar. Paradoxně v závěru měli blíž k vítězství domácí. Dvě střely Urbana ani pokus Frona ale Červenka za svá záda nepustil a body se tak nakonec dělily.

Rozhodčí: Špicl - Mázdra, Závora. ČK: 82. Grajcar (B). ŽK: Přibyl Martin, Grajcar - Turek, Dolínek. Poločas: 0:0. Diváci: 100.

Beroun: Hejcman - Smetana, Lehovič, Přibyl Martin, Krčma, Grajcar, Choc O. (69. Petráš), Urban, Hlávka (89. Jeřábek), Michalík, Přibyl Marek (69. Fron).

Tlustice: Červenka - Souček, Turek (76. Ernest), Keckstein, Bartoš, Ungr, Linhart, Jelen, Dolínek, Bláha, Bystřický (90. Hrabák).