Právě přes Hořovicko B se dostal po výhře 5:2 na páté místo Karlštejn. „Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, protože jsme si vypracovali více šancí a gólů jsme mohli dát i víc," vrátil se k vítěznému utkání kapitán Karlštejna Jiří Šperl. Sám také zvyšoval na 3:1 pěkným gólem. „Hořovické béčko je kvalitní soupeř a nebyl to vůbec jednoduchý zápas. I vzhledem k tomu, že v týdnu se udály podstatné změny uvnitř našeho kádru," uvedl Šperl.

Karlštejn před týdnem totiž ztratil překvapivě body s Loděnicí B. „Jsme rádi, že jsme napravili bídný výkon z Loděnice a konečně po delší době naplno bodovali. Také jsme měli zvýšenou motivaci vzhledem k tomu, že jsme na podzim od Hořovicka B dostali sedmičku a chtěli jsme mu to vrátit," řekl Jiří Šperl.


Na čele okresního přeboru je béčko Králova Dvora, jež deklasovalo potápějící se Nižbor. Celky z druhého a třetího místa – Tlustice a Stašov – shodně zvítězily 3:1 a drží si své pozice.
A co Karlštejn? Zapojí se do bitvy o titul okresního přeborníka? „Do konce zbývá pět kol. Vážíme si toho, že jako nováček hrajeme ve vyrovnané tabulce stále na vršku a pokusíme se umístit co nejlépe to půjde," má jasno o zbytku jaru karlštejnský kapitán Jiří Šperl.